Aplikační okénko: SYNOT liga


SYNOT ligaAplikace SYNOT liga je jedinou oficiální aplikací nejvyšší české fotbalové soutěže. Díky ní budete mít možnost být v neustálém kontaktu nejen s SYNOT ligou, ale také s vaším oblíbeným klubem.

V oficiální mobilní aplikaci SYNOT liga naleznete kromě aktuálního zpravodajství tyto informace:

  • MŮJ KLUB - Zvolte si svůj oblíbený klub a budete mít okamžitě po ruce všechny zprávy, rozpis zápasů, soupisku a hráčské statistiky.
  • STATISTIKY - Nejlepší střelci, nejlepší brankáři, nejtrestanější hráči. Kromě individuálních statistik však máte neustále po ruce také týmové statistiky.
  • DATABÁZE HRÁČŮ - V aplikaci mají svůj profil všichni hráči, co se v aktuální sezóně objevili na prvoligovém trávníku. Na kartě hráče si tak můžete prohlédnout jeho souhrnnou bilanci v každé sezóně, kterou kdy v SYNOT lize odehrál, a jeho bilanci v každém zápase, který odehrál v aktuální sezóně.
  • ONLINE PŘENOSY - Kromě přehledného a intuitivního zápasového kalendáře můžete všechny zápasy SYNOT ligy sledovat živé prostřednictvím podrobných textových přenosů.
  • STADIONY - Chcete navštívit poprvé nějaký stadion? Aplikace SYNOT liga vám pomůže jednoduše najít cestu a dozvíte i informaci o vstupenkách a parkování.

...A SPOUSTU DALŠÍCH INFORMACÍ, díky kterým budete mít dokonalý přehled o SYNOT lize.

Aplikace je k dispozici zdarma pro Windows Phone 8/8.1, stahovat můžete na Windows Phone Store.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content