Aplikační okénko: Machinarium za poloviční cenu!


O aplikaci Machinarium jsme již v jednom z předchozích aplikačních okének informovali, ovšem dnes a během několika dalších dní pro vás máme speciální nabídku: Machinarium je součástí Red Stripe Deals, neboli aplikací, které jsou po krátkou dobu k dispozici za podstatně zvýhodněnou cenu. Konkrétně v případě Machinaria jde o slevu 50% na verzi pro Windows a slevu 60% na verzi pro Windows Phone!

MachinariumMachinarium je celosvětově velmi úspěšná dobrodružná hra od tvůrců populárního Samorostu a Botaniculy, nezávislého českého studia Amanita Design.

Hlavní hrdina, malý rezavý robůtek Josef, byl vyhozen na skládku za městem. Vy mu budete muset pomoct najít cestu zpět, poradit si se zlotřilou bandou Bratrstva černé čepice a také zachránit jeho plechovou přítelkyni Bertu.

  • Svět: Svět Machinaria je obydlen pouze roboty, starými i mladými, hodnými i zlými. Jedno z nejzajímavějších míst v tomto světě je rezavé, legendární město Machinarium, kde se cela hra odehrává.
  • Hádanky: Budete řešit mnoho logických hádanek, dobrodružných úkolů, hlavolamů a miniher.
  • Grafika: Pozadí a postavy jsou ručně nakreslené ve 2D, ve hře je více jak hodina pečlivě nakreslených animací.
  • Hudba: Vynikající soundtrack zkomponoval a nahrál Tomáš Dvořák aka Floex, držitel Zlatého anděla a spousty dalších ocenění.
  • Komunikace: V této hře nenajdete žádné zdlouhavé a nudné dialogy. Postavy se dorozumívají za pomoci komiksových bublin s jednoduchými animacemi a symboly.

2 z 6  4 z 6

Machinarium snímek obrazovky 0  Machinarium snímek obrazovky 5

Aplikace je k dispozici pro Windows Phone 8/8.1 na Windows Phone Store, pro Windows 8/8.1 na Windows Store.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content