Office Pre-Release Program


Není to ani týden, co jsme vám představili novinku v Office 365 s názvem First Release, která vám umožní mezi prvními získat pro vaši organizaci nové funkce, které do cloudových služeb společnost Microsoft uvádí, a to co s nejmenším zpožděním od data jejich uvolnění do produkčního prostředí.

Jelikož se zde svou podstatou nejedná o Beta program, který je u dalších programů a především operačních systémů v podstatě zvykem, představuje Microsoft paralelně s First Release nový Office Pre-Release Program.

clip_image002

V rámci tohoto programu se hledají dobrovolníci z řad firem, jednotlivců a domácích uživatelů pro testování Beta verzí a všech novinek, které se v prostředí sady produktů Office chystají. Ovšem tento program nezůstává u klasického kancelářského balíku Office a aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Visio, Project, Access, Publisher a Outlook, ale týká se i serverových produktů jako SharePoint, Exchange, Project a především celých cloudových služeb Office 365.

Registrujte se na http://prereleaseprograms-public.sharepoint.com/, poskytněte zpětnou vazbu z reálného použití těchto produktů a služeb a ovlivněte tak jejich další vývoj.

- Petr Vlk (KPCS CZ, WUG)

Comments (1)

Skip to main content