Co IT-týden dal: bez velblouda


KFL > Tomáš tady minulý týden pokračoval ve svém poutavém vyprávění s dovolenkovými zážitky, a já mu to dneska zkazím, a vás tedy ochudím o další porci informací z prostředí vyvinutého lékařského systému :).

Důvod je prostý. Pokud jste nezaznamenali sdělení v posledním vydání TechNet Flash, popř. jinde, tímto článkem se s vámi loučím. Po 7,5 letech ve službách (nejen) TechNetu přecházím v rámci firmy na jiné místo, a budu se věnovat zase něčemu novému a jinému. Nebudu tady bilancovat, už jen proto, že ty stovky napsaných článků nebude nikdo počítat, a také proto, že nějaká bilance nikoho nezajímá. Pokud jste četli TechNet blog či TechNet Flash, o všem dávno víte a tudíž si vzpomenete na všechny ty události, akce, články, vtípky, rébusy, soutěže a další, které tudy za těch 2555+ dní protekly.

Včera jsem vtipkoval s Tomášem nad obsahem tohoto postu. Víte, jak to chodí - půlhodinka upřímnosti, pár ostrých výrazů a hrdinství za klávesnicí, vše samozřejmě pod rouškou humoru. Jenže nakonec, když jsme zastavili naše fantazírování, jsme přišli na to, že bych neměl co napsat. Protože těch 7 let bylo bezva, a tím míním opravdu bezva. Ať už jde o lidi, komunitu, návštěvníky akcí a další a další. Moc jsem si všechno užil a věřím, že vy také. Bude mi to určitě chybět.

Mějte se dobře a buďte na mého nástupce, který začne zanedlouho, hodní ;).

Hezký víkend!
- KFL

Comments (2)

  1. Anonymous says:

    Jak jste určitě zaznamenali v jednom z dřívějších CITD , legenda veškerých IT Pro a vývojářských komunit

  2. Anonymous says:

    Kanty> Začínám mít pocit, že naše rodinné dovolené jsou

Skip to main content