MVA živě: DevOps: An IT Pro Guide


MVA_LogoV poslední době stále častěji diskutované téma spolupráce vývojářů a IT profesionálů v oblastech životního cyklu aplikací (nasazení, monitoring, opravy chyb, diagnostika, release management atd.) se dočkalo samostatného živého přenosu, který se uskuteční ve středu 7.5.2014 na portálu MVA.

Připojte se k DevOps expertovi Davidu Tesarovi a IT Pro Evangelistovi Morganu Webbovi a zjistěte, co všechno se dá v oblasti DevOps podnikat a jaká je role IT profesionálů. V rámci přenosu se mimo jiné dozvíte, jak vybudovat a utužovat vztahy mezi obchodní, vývojářskou a IT Pro částí firmy napříč všemi fázemi Application Lifecycle Managementu (ALM).
Tento půldenní seminář pokryje přehledově scénáře nasazení aplikací ve vnitrofiremním prostředí i za pomocí služeb veřejného cloudu, se zaměřením na  System Center, Azure, a Visual Studio Online. V rámci semináře je vyhrazen čas i na otázky a odpovědi, a pokud v oblasti DevOps máte nejasnosti, neváhejte a využijte této příležitosti k vyjasnění všeho potřebného.

Seminář je bezplatný, koná se online ve středu 7.5.2014 od 18:00 a registrovat se můžete na MVA portálu.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content