Aplikační okénko: Waze


WazeKanty: v aplikačním okénku se věnujeme primárně aplikacím českých a slovenských autorů, dnes však udělám výjimku. Jednak proto, že nedávno byla uvolněna aktualizovaná verze Waze, která řeší problémy s nadměrnou konzumací baterie, druhak proto, že Waze osobně používám a považuji ji za naprosto skvělý nástroj pro někoho, kdo často cestuje. Waze mi ušetřilo velkou spoustu času, který bych jinak strávil v zácpách, a pomáhá mi dávat si pozor i na další problémy v dopravě.

Waze je největší komunitní navigační aplikace s dopravními informacemi. Připojte se k řidičům ve vašem okolí, kteří sdílejí aktuální dopravní informace, které všem ušetří čas a peníze na každodenní cestě do zaměstnání.

Představte si miliony řidičů na cestách, spolupracujících na společném cíli: zvítězit nad dopravním provozem a přinést všem každý den tu nejlepší trasu do zaměstnání a zpět.

Budete dopředu varováni, než dojedete k policejní hlídce, nehodě, nebezpečí nebo zácpě, vše je sdílené ostatními řidiči v reálném čase. Je to jako podaná ruka od milionů přátel na cestách.

Aktivní komunita editorů nepřetržitě pracuje na vylepšení a aktualizaci Waze map. Proto jsou Waze mapy první, které reflektují nastalé změny ve vašem okolí a neustále zlepšují vyhledání trasy pro každého.

Když se připojíte k Facebooku, uvidíte, pokud vaši přátelé jedou do stejného cíle. Zkoordinujte svůj čas příjezdu s ostatními, když chcete někoho vyzvednout nebo na setkání. Odteď budete na cestách vždy v kontaktu.

Nechte se dovést k nejlevnější benzínce na trase díky komunitou sdíleným cenám paliv. Spoluprací při hlášení cen na čerpacích stanicích mohou Waze řidiči při placení vždy ušetřit.

Aplikace je k dispozici zdarma pro Windows Phone 8 na Windows Phone Store.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content