Únorové IT Campy: Windows 8.1


IT Camp logoI ve druhém měsíci roku 2014 pro vás máme připraveny IT Campy, tentokrát zaměřené na Windows 8.1.

Čeká vás den ve společnosti Windows 8.1 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.
Windows 8.1 IT campy jsou zaměřeny na nasazení a správu Windows 8.1 ve firemní infrastruktuře, přičemž probírat budeme zejména novinky, které Windows 8.1 obsahují v souvislosti s firemní infrastrukturou. Mimo jiné se podíváme na Workplace Join, nasazení Work Folders či Web Application Proxy, vyzkoušíme si Assigned Access, auto-triggered VPN, sideloading moderních aplikací, správu pomocí System Center 2012 R2 Configuration Manageru a Windows Intune a mnoho dalšího.
Bude pro vás připravena infrastruktura v podobě labů hostovaných v datacentru, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, zkontroluje, zda váš počítač splňuje všechny požadavky (OS Windows Vista a novější, Internet Explorer 8 a novější, rozlišení obrazovky alespoň 1280x800; kompletní seznam požadavků naleznete zde: http://technet.microsoft.com/en-us/virtuallabs/dn336436.aspx, , nainstalujte komponentu .NET Framework 3.5 a následně si vyzkoušejte připojení k testovacímu labu zde: https://aka.ms/holtest

Přijít můžete i bez notebooku, ovšem připravíte se tak o velkou část zábavy. Materiály a prezentace, použité během IT Campu, si odnesete s sebou, proto pokud nevezmete notebook, přineste si alespoň přenosný pevný disk, vše potřebné vám na něj nakopríujeme.

Termíny a lokality

17.2.2014 – Praha – registrace zde

24.2.2014 – Brnoregistrace zde

Agenda:

  • 8:30 - 9:00 - registrace účastníků
  • 9:00 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
  • 12:00 - 13:00 – oběd
  • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek Windows 8.1

Pokud si tedy chcete zdarma vyzkoušet Windows 8.1 a dosud jste marně hledali volný den a spřízněné kolegy v oboru, naše IT Campy jsou ta správná šance.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content