Lednové IT Campy: Virtualizace v podání Microsoftu


IT Camp logoVirtualizační IT Camp se zaměřuje na novinky v oblasti virtualizace, které můžete nalézt ve Windows Serveru 2012 R2 a rodině System Center 2012 R2. všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.
Virtualizační IT Camp vám předvede možnosti, které virtualizace v podání Hyper-V coby role Windows Serveru 2012 R2 ve spolupráci se System Center 2012 R2 nabízí. V rámci lab cvičení si mimo jiné vyzkoušíte, jak dosáhnout vysoké dostupnosti virtuálních strojů, jak pracovat s diskovými úložišti a sítěmi, jak fungují živé migrace, co to znamená a jak se dá zprovoznit Hyper-V replika a mnoho dalšího.
Bude pro vás připravena infrastruktura v podobě labů hostovaných v datacentru, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, zkontroluje, zda váš počítač splňuje všechny požadavky (OS Windows Vista a novější, Internet Explorer 8 a novější, rozlišení obrazovky alespoň 1280x800; kompletní seznam požadavků naleznete zde: http://technet.microsoft.com/en-us/virtuallabs/dn336436.aspx, nainstalujte komponentu .NET Framework 3.5 a následně si vyzkoušejte připojení k testovacímu labu zde: https://aka.ms/holtest.
Přijít můžete i bez notebooku, ovšem připravíte se tak o velkou část zábavy. Materiály a prezentace, použité během IT Campu, si odnesete s sebou, proto pokud nevezmete notebook, přineste si alespoň přenosný pevný disk, vše potřebné vám na něj nakopríujeme.

K dispozici jsou následující termíny a města, kliknutím na link přejdete na registrační stránku:

13.1.2014 – Praha

20.1.2014 – Brno

Agenda:

 • 8:30 - 9:00 - registrace účastníků
 • 9:00 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
 • 12:00 - 13:00 – oběd
 • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek v oblasti virtualizace

Pokud si tedy chcete zdarma vyzkoušet, jak využít virtualizační platformu Microsoftu, a dosud jste marně hledali volný den a spřízněné kolegy v oboru, naše IT Campy jsou ta správná šance.

- Kanty

Comments (3)

 1. Anonymous says:

  Pingback from Zajímavé novinky ze sv??ta IT z 51. týdne 2013 | Igorovo

 2. Anonymous says:

  Virtualizační IT Camp se zaměřuje na novinky v oblasti virtualizace, které můžete nalézt

 3. Anonymous says:

  Pingback from Lednov?? IT Campy: Virtualizace v pod??n?? Microsoftu

Skip to main content