Imagine Cup 2014 je tady!


IC14_CompetitionBanner_300x250_MomProudNové kolo celosvětové studentské vývojářské soutěže Imagine Cup, ročník 2014, je tady!

Jedná se již o dvanáctý ročník této soutěže, který přináší nové možnosti a soutěže.  V průběhu soutěže rozdáme více než 750.000 USD v cenách, a navíc se opět soutěží o účast na světovém finále – tentokrát v USA, ve městě Seattle. Registrace je otevřená!

Chcete se s nápadem poradit?

V našich Microsoft Inovačních centrech pořádáme konzultace „Imagine Cup Mentoring days“. Přihlaste se tam, kde to máte nejblíže. Vyberte si místo: Praha, Hradec Králové, Brno.

Navíc máme připravené dvě průběžné soutěže – Project Blueprint Challenge a Brain Games.

Project Blueprint Challenge
Máte skvělý nápad na SW projekt? Než začnete psát kód, pojďte si nejdříve sestavit plán projektu, a zodpovězte si v něm například na otázky:

  • Kdo budou moji uživatelé?
  • Jaké jsou jejich potřeby a požadavky?
  • Bude moje aplikace tyto potřeby splňovat? Jak?
  • Jak dostanu aplikaci na trh, abych mohl vydělat peníze?

„Project blueprint“ je přesně to, co dělají všichni úspěšní vývojáři na začátku vývoje svého produktu. Jakmile si tento projekt připravíte, budete mít hotový plán, který můžete sdílet s ostatními členy týmu, mentorem, nebo dalšími lidmi, se kterými se chcete poradit, jak dál pokračovat.
Tři vítězné týmy získají 3.000 USD.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brain Games
Chcete se otestovat ve vědomostním kvízu a vyhrát peníze? Od listopadu 2013 do dubna 2014 budou pravidelně dvakrát měsíčně vypisovány otázky z historie i současnosti programování!

Každý měsíc, každé druhé úterý bude zveřejněn nový kvíz. Ten, kdo v součtu obou kvízů nejrychleji zodpoví otázky s nejvyšším počtem správných v daném měsíci, vyhraje cenu 1.000 USD!
Navíc, každý, kdo se alespoň jednou kvízu zúčastní, bude mít možnost vyhrát $5,000 (USD) ve velkém slosování po závěrečném dubnovém kvízu.

Zaregistrujte se zde!

Každý měsíc můžete vyhrát 1.000 USD.

Myslíte, že studenti mohou změnit svět? My víme, že ano! Podívejte se na úžasné projekty z minulého kola zde.

Pojďme na to!

Danča

Comments (2)

  1. Anonymous says:

    Nové kolo celosvětové studentské vývojářské soutěže Imagine Cup, ročník 2014, je tady! Jedná se již o

  2. Anonymous says:

    Pingback from Imagine Cup 2014 je tady!

Skip to main content