Nové IT Campy: poslední týden v listopadu!


V souvislosti s neutuchajícím zájmem o akce se souhrnným názvem IT Camps, pod kterými se skrývá celodenní technický deep-dive na vybraný produkt či technologii, se nám podařilo zajistit další dva termíny, ve kterých vám nabízíme:

25.11.2013 - Virtualizace datacentra v podání Microsoftu
školicí místnost Aquarius v budově Microsoftu, Vyskočilova 2a, Praha 4

Virtualizační IT Camp se zaměřuje na novinky v oblasti virtualizace, které můžete nalézt ve Windows Serveru 2012 R2 a rodině System Center 2012 R2. všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Virtualizační IT Camp vám předvede možnosti, které virtualizace v podání Hyper-V coby role Windows Serveru 2012 R2 ve spolupráci se System Center 2012 R2 nabízí. V rámci lab cvičení si mimo jiné vyzkoušíte, jak doáhnout vysoké dostupnosti virtuálních strojů, jak pracovat s diskovými úložišti a sítěmi, jak fungují živé migrace, co to znamená a jak se dá zprovoznit Hyper-V replika a mnoho dalšího.

Další podrobnosti a registrace jsou k dispozici zde

26.11.2013 - IT Camp: Windows 8.1
školicí místnost Aquarius v budově Microsoftu, Vyskočilova 2a, Praha 4

Čeká vás den ve společnosti Windows 8.1 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Windows 8.1 IT campy jsou zaměřeny na nasazení a správu Windows 8.1 ve firemní infrastruktuře, přičemž probírat budeme zejména novinky, které Windows 8.1 obsahují v souvislosti s firemní infrastrukturou. Mimo jiné se podíváme na Workplace Join, nasazení Work Folders či Web Application Proxy, vyzkoušíme si Assigned Access, auto-triggered VPN, sideloading moderních aplikací, správu pomocí System Center 2012 R2 Configuration Manageru a Windows Intune a mnoho dalšího.

Další podrobnosti a registrace jsou k dispozici zde.

- Kanty

.

Comments (2)

  1. Rob says:

    Škoda, že ta Virtualizace nebude i v Brně:(

  2. blogCZSK says:

    Nic se nebojte, dorazí i do Brna, jen to bohužel nebude letos, už nejsou volné termíny a kapacity:(

    Kanty

Skip to main content