IT Campy podruhé: System Center 2012 (R2) v Praze a Brně


IT Camp logoPokud se rozhodnete zúčastnit se IT campu, čeká vás den ve společnosti System Center 2012 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.

Přednášet a názorně předvádět vám budou Tomáš "Kanty" Kantůrek, IT Evangelista Microsoftu, a Jan Matějka z firmy Mainstream Technologies s.r.o., MVP specialista s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe.

Dema a laby vám budou k dispozici v hostovaném virtuálním prostředí, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, přineste si s sebou notebook s OS Windows 7 a vyšším či Windows Server 2008 R2 a vyšším, na kterém je k dispozici klient pro připojení ke vzdálené ploše. Pro úspěšný běh labových cvičení prosím zkontroluje, zda váš počítač splňuje všechny požadavky, které jsou vypsány zde: http://technet.microsoft.com/en-us/virtuallabs/dn336436.aspx, nainstalujte komponentu .NET Framework 3.5 a následně si vyzkoušejte připojení k testovacímu labu zde: https://aka.ms/holtest

Rádi se s vámi podělíme o materiály během IT Campu použité, rezervuje si pro ně 300 MB místa na pevném disku.

V prezentacích se budeme věnovat i novinkám v připravovaném System Center 2012 R2.

SC 2012 IT Campy se budou konat v následujících termínech a městech (registrovat se můžete kliknutím na link):

Agenda:

 • 9:00 - 9:30 - registrace účastníků
 • 9:30 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
 • 12:00 - 13:00 – oběd
 • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek System Center 2012

Registrace probíhá na bázi “kdo dřív přijde, ten dřív mele”, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Těším se na setkání s vámiVeselý obličej

- Kanty

Comments (2)

 1. jira says:

  300 MB ? – to jsou tedy jen Wordy a PPT ?

  Na Serveru 2012 bylo 90 GB virtuálních mašin.

 2. blogCZSK says:

  Budou i laby, jen v tomto případě už jsou tak velké, že lokální distribuce nepadá do úvahy, takže využijeme služeb hostingu v datacentru. Proto ten RDP klient.

  – Kanty

Skip to main content