IT Campy poprvé: Windows Server 2012 (R2) v Praze a Brně


IT Camp logoPokud se rozhodnete zúčastnit se IT campu, čeká vás den ve společnosti Windows Serveru 2012 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.

Přednášet a názorně předvádět vám budou Tomáš "Kanty" Kantůrek, IT Evangelista Microsoftu, a Miroslav Knotek z firmy KPCS s.r.o., MVP specialista s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe.

Bude pro vás připravena infrastruktura, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, přineste si s sebou notebook, na kterém budete mít předinstalován Windows Server 2012 s aktivní Hyper-V rolí, alespoň 90 GB volného místa na pevném disku a 8 GB či více paměti RAM. Windows Server 2012 je k dispozici ke stažení na TechNet Evaluation Centru. V této instalaci musí rovněž být nainstalována a funkční role Hyper-V. Pro úspěšný běh labových cvičení prosím zkontroluje, zda váš počítač splňuje všechny požadavky, které jsou vypsány zde: http://technet.microsoft.com/en-us/virtuallabs/dn336436.aspx, nainstalujte komponentu .NET Framework 3.5 a následně si vyzkoušejte připojení k testovacímu labu zde: https://aka.ms/holtest

Přijít můžete i bez notebooku, ovšem připravíte se tak o velkou část zábavy. Materiály, prezentace a testovací virtuální stroje si odnesete s sebou pro případné další testování, proto pokud nevezmete notebook, přineste si alespoň přenosný pevný disk, vše potřebné vám na něj nakopríujeme.

V prezentacích se budeme věnovat i novinkám v připravovaném Windows Serveru 2012 R2.

WS2012 IT Campy se budou konat v následujících termínech a městech (registrovat se můžete kliknutím na link):

Agenda:

 • 9:00 - 9:30 - registrace účastníků
 • 9:30 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
 • 12:00 - 13:00 – oběd
 • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek Windows Serveru 2012

Registrace probíhá na bázi “kdo dřív přijde, ten dřív mele”, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Těším se na setkání s vámiVeselý obličej

- Kanty

Comments (2)

 1. Maslicko says:

  Zdravím,

  9.12.2013 zde píšete, že bude IT Camp v Brně. Nicméně po kliknutí na link, se ukazuje, že se IT Camp uskuteční v Praze.

  Můžete prosím potvrdit místo konání?

  Děkuji a již se těším

 2. KFL says:

  Omlouvám se, chyba v systému, již opraveno, opravdu bude v Brně :).

  KFL

Skip to main content