IT Campy se vracejí: WS 2012 se koná 24.9. v Praze


IT CampsVelmi úspěšné technické akce, uváděné pod hlavičkou IT campů, přicházejí opět na scénu. Začínáme v úterý 24.9. v Praze a podíváme se na zoubek Windows Serveru 2012.

Čeká vás den ve společnosti Windows Serveru 2012 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.

Přednášet a názorně předvádět vám budou Tomáš "Kanty" Kantůrek, IT Evangelista Microsoftu, a Miroslav Knotek z firmy KPCS s.r.o., MVP specialista s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe.

Bude pro vás připravena infrastruktura, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, přineste si s sebou notebook, na kterém budete mít předinstalován Windows Server 2012 s aktivní Hyper-V rolí, alespoň 90 GB volného místa na pevném disku a 8 GB či více paměti RAM. Windows Server 2012 je k dispozici ke stažení na TechNet Evaluation Centru. V této instalaci musí rovněž být nainstalována a funkční role Hyper-V.

Přijít můžete i bez notebooku, ovšem připravíte se tak o velkou část zábavy. Materiály, prezentace a testovací virtuální stroje si odnesete s sebou pro případné další testování, proto pokud nevezmete notebook, přineste si alespoň přenosný pevný disk, vše potřebné vám na něj nakopríujeme.

V prezentacích se budeme věnovat i novinkám v připravovaném Windows Serveru 2012 R2.

Agenda:

  • 9:00 - 9:30 - registrace účastníků
  • 9:30 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
  • 12:00 - 13:00 – oběd
  • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek Windows Serveru 2012

Pokud si tedy chcete zdarma vyzkoušet Windows Server 2012 a dosud jste marně hledali volný den a spřízněné kolegy v oboru, regionální Campy jsou ta správná šance. Registrovat se můžete na webu Microsoft Events. Počet účastníků je omezen, registrace probíhá na bázi “kdo dřív přijde, ten dřív mele”, proto neváhejte a registrujte se co nejdřív.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content