Internet Explorer 11 ve verzi Developer Preview pro Windows 7 je k dispozici


IE11_rgb_Cyan_2Po nedávném oznámení testovací verze Windows 8 Preview, uvolnil dnes Microsoft k testování nový Internet Explorer 11 ve verzi Developer Preview také pro uživatele systému Windows 7. Pokračuje tak ve svém cíli poskytnout uživatelům systémů Windows zcela nové a vylepšené možnosti práce s internetem. Nový Internet Explorer 11 umožňuje výrazně rychlejší načítání internetových stránek, přináší podporu webových standardů a zcela nově přepracované Nástroje pro vývojáře F12. Internet Explorer Developer Preview pro Windows 7 je možné stáhnout již dnes.

Mezi hlavní výhody Internet Exploreru 11 patří:

 • Rychlejší surfování na internetu a zpětná odezva – Internet Explorer 11 je optimalizovaný pro dnešní podobu stránek a umožňuje rychlejší stahování a zobrazování s vysokou mírou interaktivity.
 • Zvýšení výkonnosti JavaScript enginu Chackra při zachování kompatibility, interoperability a bezpečnosti.
 • Hardwarová akcelerace 3D webové grafiky – Internet Explorer 11 obsahuje podporu WebGL, webové technologie, která vývojářům umožňuje vytvářet nové 2D a 3D prvky.
 • Profesionální kvalita videí na webu – Internet Explorer 11 umožňuje vytvářet HTML5 videa bez pluginů.
 • Zcela nové Nástroje pro vývojáře F12 – Internet Explorer 11 obsahuje kompletně předělané a rozšířené možnosti Nástroje pro vývojáře F12. Tyto nástroje pomáhají webovým vývojářům diagnostikovat a optimalizovat jejich aplikace mnohem rychleji a efektivněji než dříve.
 • Interoperabilita s existujícím stránkami – IE11 funguje s již existujícími webovými stránkami, které nyní v prohlížeči Internet Explorer běží rychleji.

Více informací vám ukáže následující video:

Další informace získáte na blogu vývojového týmu.

 

Modern.IE pro Internet Explorer 11 – testování v novém kabátě

Společně s IE11 Developer Preview pro Windows 7 došlo také k aktualizaci modern.IE, sady nástrojů, která vývojářům umožní vyvíjet pro web a IE zase o něco jednodušeji. V souvislosti s tímto oznámil Microsoft tři nová rozšíření:

 • Nové virtuální stroje pro testování IE11 na Windows 8.1 a Windows 7
 • Nový, volně dostupný nástroj pro screenshoty, který umožní zobrazit, jak vypadají náhledy v různých prohlížečích a zařízeních.
 • 25procentní sleva na virtualizaci Parallel Desktop 8 pro počítače s Mac OS – nabídka je limitovaná pro prvních 2 500 vývojářů.

Více informací naleznete na blogu vývojového týmu a na stránce Modern.ie.

- Kanty

Comments (2)

 1. OWA says:

  IE 11 sice vypadá normálně, ale oproti OWA na Exchange 2007 se tváří jako "cizí" a tedy nabídne pouze Light verzi OWA. To není moc dobrá vizitka.

 2. John says:

  Po testovani som narazil na jeden problem, v skripte ocakavam pocet riadkov 2, ak je thead position absolute, tak hodnota rows uplne ignoruje prvy riadok (!):

  Kod je funkcny (Chrome,Firefox,Opera,IE10,IE9 a podobne)

  <!DOCTYPE html>

  <html>

  <head>

  <script>

  function displayResult()

  {

  document.getElementById("myTable").rows.length;

  }

  </script>

  </head>

  <body>

  <table id="myTable" border="1" style='position:relative;padding-top:30px;'>

   <thead style='position:absolute;top:0px;left:0px;'>

   <tr>

     <td>cell 1</td>

     <td>cell 2</td>

   </tr>

    </thead>

   <tbody>

   <tr>

     <td>cell 3</td>

     <td>cell 4</td>

   </tr>

  </tbody>

  </table>

  <br>

  <button type="button" onclick="displayResult()">Show number of rows in table</button>

  </body>

  </html>

Skip to main content