Integrační mapa produktů System Center


Minulý měsíc se na stránkách Microsoft Download Centra objevila poměrně zajímavá dokumentace, která je věnována produktům rodiny System Center ve verzi 2012 SP1.

Jak určitě víte (a pokud nevíte, dozvíte se na našich System Center stránkách), System Center 2012 je z licenčního pohledu prodáván v jednom balíku, ovšem tento balík obsahuje osm produktů, z nichž většina dokáže fungovat samostatně. Faktem ovšem je, že teprve propojením jednotlivých částí do celku dostanete maximální možnou funkcionalitu. A pokud chcete vědět, jak přesně jsou System Center produkty propojeny, stáhněte si soubor Integration Map, který v grafické formě zobrazuje jednotlivé vazby.

image

Druhý soubor (SuppConfig) obsahuje kompletní informace o hardwarových a softwarových požadavcích System Center 2012 SP1, můžete zde vyčíst nejen požadavky na serverovou část, ale i podporované klientské konfigurace pro jednotlivé agenty.

A konečně třetí dokument (UpgradeSequencing) podává detailní popis toho, jak správně stanovit posloupnost jednotlivých kroků při upgradu produktů System Center z předchozí verze na verzi 2012 SP1.

Dokumenty jsou k dispozici ke stažení na Microsoft Download Centru, můžete si vybrat mezi .pdf a .docx verzemi.

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content