Co IT-týden dal: infarkt, pohotovost, haha!


KFL > Tento týden jsem dostal CITD úkolem. Ale tak dobře, chápu to, ostatně vy celou situaci pochopíte záhy. A než se k tomu dostanu, pak můžu říct, že moje pohotovost doma skončila, neb se mi minulé pondělí narodil druhý junior. Žena je už doma a já se zase můžu soustředit na práci bez nutnosti skákat 2 metry do vzduchu pokaždé, když zazvoní telefon :).

Ve středu se konala akce TechDays Online, kterou zajišťoval Kanty. Naháněl prezentující, obsah, a tak dále. Klasika. Hned ráno došlo k nějaké menší komplikaci. A jak ze zkušenosti víme, jakákoli neočekávaná věc u jakékoli akce znamená ultimátní vypětí, protože máte na lince či v sále X desítek či stovek lidí a nemůžete je tam jen tak nechat sedět a čekat.

Faktická vsuvka: Tomáš před časem (opět) přestal kouřit. Nicméně už ranní epizoda ho natolik vyburcovala, že si doma, odkud akci vysílal a organizoval, odešel zapálit, aby se uklidnil.

Kolem desáté jsem mluvil s Martinem Pavlisem a dotkli jsme se mimo jiné i akce samotné, kde měl od cca 14 hodin prezentovat. Humorný nápad na sebe nenechal dlouho čekat. Výsledkem byl tento dialog, kterým jsem po obědě zaútočil na Tomáše.

tdon

 

O pár vteřin později už Tomáš volal směrem k Martinovi, kde se chytil do druhé fáze léčky. Když totiž zcela vystresován nabízel přesunutí Martinovy přednášky o hodinu dozadu, aby ten stihl dojet do Prahy, Martin zařval: “Cože?! Já tě blbě slyšim, tady zrovna jede cisterna k pumpě!”

Je velká škoda, že jsem neviděl Tomášův výraz, když se dozvěděl, že je Martin v Praze a připravený k vysílání a že to celé byl jen vtip ;).

Dlužno dodat, že kdo jinému jámu kopá…. Martinovi v jeho přednášce vypadl zvuk hned v úvodu a především pak v závěru celé prezentace. Tomáš to bere jako satisfakci, protože chybějící kusy nechá Martina přetočit a nahrát znovu, aby byl záznam na MSTV kompletní :D.

Inu, kdo se směje naposledy, směje se nejlépe.

 

Hezký víkend,
- KFL, Kanty a Irena

 

P.S. – Haha, Irena si naivně myslí, že jejich diskový server ještě stále počítá (aktuálně 35 dnů).

Comments (1)

  1. Borek says:

    A přitom mobil na pumpě nemůže způsobit vůbec nic 🙂

    Mythbusters- Cell Phone Gas Station MiniMyth

    http://www.youtube.com/watch

    Mám pocit, že v normální dlouhý epizodě v TV zkoušeli těch mobilů zavřít do boxu s benzínovýma párama několik. A to by to nebyli bořiči mýtů, aby nakonec ten box nevyhodili do vzduchu el. jiskrou 🙂 Ale i tak se myslím museli snažit, aby se jim to podařilo.

Skip to main content