Uvádíme na trh významnou aktualizaci služby Office 365


clip_image001

Včerejším dnem se dočkala důležité aktualizace služba Office 365 pro firmy na českém trhu.

Kromě aktualizovaných služeb Microsoft Lync Online, Microsoft Exchange Online a Microsoft SharePoint Online mohou uživatelé v rámci Office 365 získat také nové verze aplikací Office až na pět svých zařízení ve formě stále aktualizované cloudové služby. Office 365 přináší i vylepšené možnosti podnikové sociální interakce, a to s využitím možností technologie SharePoint a Yammer.

Později v tomto roce bude možné využít propojené komunikační platformy Lync-Skype ke zjišťování přítomnosti kontaktu online, zasílání rychlých zpráv a k hovorům. Kromě nového Office 365 pro firmy jsou již na českém trhu k dispozici i lokalizované verze aplikací Office 2013.

Nový Office 365 na míru potřebám všech organizací a firem:

Office 365 Small Business Premium. Služba Office 365 Small Business Premium je určena pro malé firmy do deseti zaměstnanců. Kromě kompletní sady nových aplikací Office služba obsahuje i firemní e-mail, sdílené kalendáře, nástroje pro webové stránky a možnost videokonferencí ve vysokém rozlišení. To vše jako snadno spravovatelnou službu nevyžadující experta na IT. Cena ročního předplatného je 124,60 EUR (3 120 Kč)1 za jednoho uživatele. Umožňuje také samostatné měsíční předplatné, které lze pořídit za 12,80 EUR (cca 320 Kč)1 za uživatele.

Office 365 Midsize Business. Office 365 Midsize Business je určen pro středně velké firmy s 10 až 250 zaměstnanci. Služba obsahuje Office 365 ProPlus (kompletní sadu aplikací až na pět uživatelských zařízení) a středně velkým firmám přináší možnosti firemní komunikace a spolupráce díky Exchange Online, Lync Online a SharePoint Online — společně se zjednodušenými IT nástroji potřebnými k udržení kontroly IT. Také je zde přítomna integrace služby Active Directory, webová konzole pro správu a telefonická podpora. Cena ročního předplatného je 147,60 EUR (3 690 Kč)1 za jednoho uživatele.

Office 365 ProPlus. Office 365 ProPlus obsahuje nejnovější a kompletní sadu aplikací Office — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, InfoPath a Access — dodávaných formou služby až na pět uživatelských zařízení. Uživatelé se nyní mohou jednoduše přihlásit z kteréhokoli svého zařízení a všechny jejich dokumenty a vlastní nastavení cestují s nimi, což jim dovolí rychle v práci navázat tam, kde skončili. IT oddělení také získávají potřebné nástroje pro správu aktualizací, a to včetně možnosti, aby Office 365 ProPlus běžel na zařízení paralelně s jinou verzí Office. Služba Office 365 ProPlus je k dispozici jako samostatná nabídka ročního předplatného za 154,80 EUR (3 870 Kč)1 na uživatele, nebo je již zahrnuta v ceně aktualizovaných nabídek Office 365 pro firmy (např. v novém Office 365 Midsize Business).

Více informací naleznete na webu věnovaném Microsoft Office, případně zde, na stránkách českého TechNet blogu.

- Kanty

[1] Ceny v Kč jsou uvedeny pouze pro informativní účely, jediná závazná cena je cena uvedená v EUR. Cena v Kč byla vypočtena s převodním kurzem 25 Kč za 1 EUR.

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content