Co IT-týden dal: instalace jara


Kanty> V poslední době se masivně zvyšuje počet hlášení od uživatelů, kteří na našich linkách technické podpory reportují následující chybu:

PROBÍHÁ INSTALACE JARA….
███████████████░░░░░░░░░░░░░░
Průběh instalace: 44%  …instalace neúspěšná.
Chyba 404: roční období nebylo nalezeno.
Roční období, které hledáte, mohlo být smazáno, přejmenováno nebo je dočasně nedostupné. Opakujte pokus později.

Bohužel ani rada na konci, opakovat pokus později, posledních několik týdnů nezabírá. V této souvislosti musím s politováním konstatovat, že na nápravě sice usilovně pracujeme, ale v současné době nejsme schopni říct, kdy bude jaro fungovat podle představ. Ale věřte nám, že i my bychom uvítali, aby už všechno bylo, tak jak má.

Protože nefunkčnost jara ovlivňuje i mne, pro dnešek už víc psát nebudu a končím. Ještě na závěr zpráva od Ireny: pořád ještě to počítá Veselý obličej.

KFL > Kromě toho, že jsem v pohotovosti, neb se má drahá polovička chystá každou chvíli na deployment dalšího juniora (tento stav platí již cca 3 týdny a zdá se, že další 2 ještě potrvá), se tento týden nic zvláštního nestalo. Skončila soutěž Můj Velký Třesk a zanedlouho začne plánovací období na další hospodářský rok (od července). Moje CITD posty se tak stanou ještě nudnějšími, neboť budu ležet v tabulkách, prezentacích a pocházet po nejrůznějších schůzkách. Asi je úplně přestanu psát a nechám tu radost čiště Tomášovi :).

 

Pohodový víkend bez chybových hlášení přejí,
- Kanty, KFL a Irena

Comments (0)

Skip to main content