Týdny s Office – zdroje, příručky a dokumentace pro IT profesionály


V souvislosti s probíhajícími týdny s Office bych vás rád upozornil na několik zajímavých zdrojů, zaměřených na IT profesionály.

Knihovna TechNet je pro IT profesionály místem zaslíbeným, proto není divu, že první odkaz vede právě tam. V sekci věnované Office produktům naleznete aktuální informace jak o klientských Office 2013, tak o službě Office 365. Mimo jiné máte k dispozici následující články:

Druhým velmi zajímavým místem je Office 2013 TechCenter, neboli informace o Office 2013 v kostce na jednom místě. K dispozici máte sekce s informacemi o novinkách, nasazení, kompatibilitě, správě a Office Anywhere. Z nejzajímavějších článků vybíráme:

V souvislosti s výše zmíněným je rovněž potřeba zmínit Office 365 TechCenter, který sdružuje informace o této cloudové službě. I tento portál je rozdělen do sekcí popisujících novinky, nasazení, možnosti vyzkoušení a v neposlední řadě zde máte k dispozici školicí materiály.

Za zmínku rovněž stojí nově zřízení Office IT Pro Blog, na kterém jsou k dispozici videa ze seriálu Office Garage Series. Názvy již publikovaných videí mluví samy za sebe:

Další videa budou postupně přibývat.

Pokud vás zajímá nasazení Office 2013 ve firemním prostředí, mrkněte na Microsoft Download Centrum a stáhněte si eBook: Deployment guide for Office 2013 v jednom ze čtyř dostupných formátů.

Pokud jste z akademického sektoru a zajímá vás nasazení Office 365, mrkněte na TechNet blog zaměřený na školství, kde kolegové tuto problematiku podrobně popsali.

A nebyli bychom na českém TechNet blogu, abychom na závěr nepřipomněli stránky Více o Office 365, které naleznete přímo zde v sekci “Více o”.

Pokud máte tipy na další dobré zdroje, týkající se Office produktů a služeb, neváhejte a podělte se o ně v komentářích.

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content