IE10 Blocker Toolkit je k dispozici


Internet ExplorerV souvislosti s připravovaným uvedením Internet Exploreru 10 pro Windows 7 a Windows Server 2008 R2 je již nyní k dispozici nástroj IE10 Blocker Toolkit.

Ve chvíli, kdy bude Internet Explorer 10 k dispozici, bude distribuován jako důležitá aktualizace, tudíž se automaticky nainstaluje do výše zmíněných operačních systémů. Pokud chcete nejprve otestovat své intranetí aplikace a teprve poté povolit IE10 pro instalaci do své vnitřní sítě, máte k dispozici dvě možnosti: pokud spravujete instalaci aktualizací pomocí nějakého centrálního nástroje typu WSUS, Windows Intune či System Center Configuration Manager, můžete samozřejmě využít daný nástroj. Pokud ovšem počítače stahují aktualizace přímo z webu Microsoft Update, můžete použít právě IE10 Blocker Toolkit.

Tento nástroj zabrání automatickému stažení a instalaci IE10 v rámci aktualizačního procesu a dá vám tak čas potřebný na přípravu. Dlužno dodat, blokován je aktualizační mechanismus, uživatel stále bude moci stáhnout a instalovat Internet Explorer 10 z webu.

- Kanty

Comments (1)

  1. Group policy says:

    Varovani ostatnim – IE10 zmrsi nektere vetve group policy, jsou tam ale nejsou videt…. musel jsem si to misto stanice, kde mam nitnstalovany IE 10 pustit na serveru a zeditovat tam…. odinstalace/reinstalace nepomohla, proste to IE 10 poslal do kytek, ale jen neco a jen nekde, pricina neznama

Skip to main content