Nové Windows 8 kurzy na MVA


MVAPokud se chcete o Windows 8 dozvědět více pomocí samostudia, máme pro vás dobrou zprávu: na Microsoft Virtuální Akademii (MVA) jsou nově k dispozici čtyři kurzy zaměřené na Windows 8:

  • Exploring Windows 8: Ukazuje klíčová IT Pro témata jako je Bit-Locker, klientské Hyper-V, či správu klientského přístupu do Windows Store.
  • Planning and Preparing for Windows 8: představí možnosti inventarizace aplikací a hardware, testování kompatibility a následné pilotní nasazení Windows 8.
  • Deploying Windows 8: dozvíte se zde více o nasazení Windows 8 v organizacích libovolné velikosti, včetně představení volně dostupných nástrojů ze sady Windows Assessment and Deployment Kit (ADK) a za použití “best practices”.
  • Operating & Managing a Secure Windows 8 Environment: zjistíte více o bezpečnostních mechanismech typu AppLocker, BitLocker, či Windows Firewall.

Microsoft Virtuální Akademie - MVA je výukový portál, běžící v cloudu, zaměřený na Microsoft technologie. Najdete zde širokou paletu výukových kurzů, jejichž absolvování vám pomůže stát se uznávaným expertem na Microsoft technologie. MVA je virtuální univerzitou: student si vybere předmět, nastuduje látku z materiálů na portálu dostupných a následně, rovněž na MVA portálu, složí zkoušku. Za přístup k učebním materiálům i za složení zkoušky pak získává body, které ho posunují na bronzovou, stříbrnou, zlatou či platinovou úroveň. Díky přístupu k nejnovějším materiálům a kurzům si student udržuje přehled o nejnovějších Microsoft produktech a technologiích. Přístup do MVA je zdarma a umožňuje studovat kdykoliv a odkudkoliv.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content