Co IT-týden dal: před koncem světa


KFL > V posledních týdnech jsme zanedbávali pravidelnou páteční dávku IT bulvárku a zcela off-topic témat. Důvodem k tomu byly primárně akce v regionech a Tomášovy prezentační dovednosti, jichž si žádali další kolegové. Irena se poté, co postoupila na regionální pozici, už v práci prakticky nevyskytuje, neb bez přestání poletuje pracovně po Evropě a snaží se pro nás při zpátečních cestách pašovat zahraniční alkoholické nápoje, což se jí ne vždy daří díky letišním bezpečnostním opatřením (v tomto ohledu zcela podivným; koupíte duty-free láhev, dostanete ji zabalenou tak, že se do ní člověk nedostane pomalu ani s břitvou a na přestupním letišti vám ji seberou). A aby výmluvám bylo učiněno za dost, tak já jsem byl mírně zaneprázdněn přípravou akcí na první pololetí příštího roku.

Jak jste si mohli všimnout, od konce října a po celý listopad jsou v běhu technické akce s názvem “campy”. Ať už jde o IT campy, kde se provádí “praktická výuka” Windows Serveru 2012 a Windows 8, nebo DEV campy, kde se řeší vývoj pro Windows 8, Azure, Phone atd.

Tyto akce si pomalu získávají důvědu a především oblibu u zúčastněných, což se jasně projevuje v registracích a především minimálním “odpadu”. Tedy přihlášených účastníků, kteří nakonec nedorazí. Inu, chcete očividně více a více techniky. Zcela v pořádku.

Vězte tedy, že do Vánoc je ještě k dispozici Windows 8 IT Camp a také Hands-On-Lab pro Azure Virtual Machines. Prosincový WS2012 camp už je beznadějně plný, ale již brzy vypíšeme termíny na leden, takže se nemusíte bát, že by se na vás nedostalo.

Z výše uvedeného plyne, že se konce světa nebojíme a tak nějak počítáme s tím, že se v lednu úspěšně všichni sejdeme :).

A jinak? Tento post vzniká v “pustině” kdesi na Moravě, kam jsme vyrazili na každoroční teambuilding s organizátory Windows User Group. Čeká nás polopracovní víkend, kde se bude řešit chod a vývoj celé technické komunity s tímto názvem a tudíž i to, čeho se dočkají návštěvníci jednotlivých poboček v České republice. Věřím, že se máte na co těšit.

Hezký víkend! Ten příští prý má být pod sněhem a s pořádným mrazem. Vsadíme se? 🙂
- KFL, Tomáš (na cestě sem) a Irena (t.č. doma s importovanou chřipkou z Moskvy)

Comments (0)

Skip to main content