Odborný seminář o Exchange 2013 a Windows Serveru 2012


Přijďte se dozvědět více o Exchange Server 2013 a Windows Server 2012 na odborný seminář vedený IT specialisty Počítačové školy GOPAS Martinem Pavlisem a Ondřejem Ševečkem. V průběhu jednoho dne vám představí nejdůležitější novinky, změny i funkce těchto nových produktů Microsoft. Seminář se uskuteční přímo v sídle společnosti Microsoft (Vyskočilova 1461/2a, Praha 4).

Témata semináře:

  • S Martinem Pavlisem o Exchange 2013

Martin Pavlis se zabývá odbornou publikační činností a konzultacemi v oboru IT. S Počítačovou školou GOPAS dlouhodobě spolupracuje. Je držitelem titulů MVP za oblast Microsoft Exchange, MCSE a MCITP.
S Exchange 2013 pracuje již několik měsíců a vám ho představí tak, abyste věděli, jak skutečně funguje. Vysvětlí, jak se změnila architektura. Ukáže nejdůležitější novinky v přenosu zpráv, mailové hygieně, správě databází, jejich replikacích a vysoké dostupnosti, správě a spolupráci příjemců i zabezpečení.

  • S Ondřejem Ševečkem o Windows Serveru 2012

Ondřej Ševeček je odborný lektor, konzultant a produktový manažer oblasti Microsoft servery
a systémy v Počítačové škole GOPAS. Získal titul MVP za oblast Security a významnou certifikaci MCM (Microsoft Certified Master).
Serverový operační systém Windows Server 2012 obsahuje tolik novinek, že se vejdou stěží do pěti dnů. Ondřej si pro vás připravil dvě pořádně technická témata. Na semináři se dozvíte více o novinkách v síťových technologiích, podíváte se, jak se implementuje IP Address Management (IPAM) a jak funguje DirectAccess. Ondřej vás seznámí s bezpečnostními změnami a zvláště s Dynamic Access Control.

Doplňující informace:

Termín: 11. 12. 2012, 9:00 - 16:00
Místo: sál Aquarius, Microsoft, BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4
Registrace: www.gopas.cz/Kurzy/SEMEXW
Cena: 1 490 CZK, V ceně jsou zahrnuty nealko nápoje, káva, čaj, slané a sladké občerstvení, oběd.

Comments (0)

Skip to main content