Výherci prvního kola Velkého třesku


Pokud jste nezaznamenali, běží od září velká akce s názvem Můj Velký Třesk. Jde o půlroční soutěž pro IT specialisty i vývojáře, v níž jde o dvě zásadní věci:

 • Poskytnout IT odborníkům znalosti o nových technologiích za pomoci našeho vzdělávacího portálu MVA, a také zkušební verze softwaru, na němž mohou teoretické znalosti praktikovat.

  Jinými slovy – vzděláváte se, ověřujete znalosti v praxi a ještě jste za to odměňováni.

 • Vývojáři potom soutěží ve vývoji aplikací pro Windows 8 či Windows Phone, pričemž se hodnotí jak kvalitativní stránka věci, tak i množstevní kritérium pro snaživé či rychlé vývojáře.

  U vývojářů stačí pro výhru hlavní ceny napsat jednu kvalitní aplikaci, pro výhry měsíčních a kvartálních kol potom dodat aplikací více. Kdo si co vybere, je čistě každého volba.

Příjemnou povinností organizátorů je potom vyhlášení výherců prvních kol. Tak tady jsou.

V IT části vyhrávají v první vlně pánové:
Tomáš Mirošník, Jakub Vencl, Miroslav Haichel, Mariusz Kotas, David Mrkvička a Josef David

Ve vývojářské části potom výhry putovaly k soutěžícím:
Martin Suchan, Martin Kaše a Martin Zikmund

Všem šťastným výhercům gratulujeme a pro vás ostatní platí – pokud ještě nesoutěžíte, máte stále čas začít, do února času dost.

- KFL

Comments (6)

 1. Martin says:

  Ale nepíšete nic o tom, za jakou aplikaci výhru dostali?, jestli se dá aplikace najít na marketu? a další informace… Jako vždy MS vypustí do světa půlku informací.

 2. KFL-MS says:

  Martin> Měsíční a kvartální kola jsou hodnocena kvantitativně, tj. každý z daných vývojářů dodal nejvíce W8 aplikací do Windows Store. Z toho plyne, že všechny dané aplikace jsou na storu dostupné.

 3. Martin says:

  Díky za info. Takže kvantita vítězí nad kvalitou 😉 Doufám, že v druhém kole se pravidlo otočí…

 4. KFL-MS says:

  Martin> Jak je psáno v článku – kvalita, tj. co nejlepší aplikace, rozhoduje u hlavní ceny (únor). Nečekáme, že se dobrá aplikace dá napsat za měsíc nebo dva (i když třeba ano). Proto je hlavní cena pro tu nejlepší.

  Měsíční a kvartální kola jsou hodnocena kvantitou, přičemž o základní úrovni kvality rozhoduje schvalovací proces na Windows Store, a my si navíc vyhrazujeme právo vyřadit aplikace, které jsou "na jedno brdo". Abychom zabránili někomu napsat 10 různých RSS čteček apod.

 5. Martin says:

  Těším se na výslednou aplikaci. Fandím.

 6. Pepa says:

  Stejne nechapu, proc zde nejsou stale umisteny odkazy na tyto aplikace ??

Skip to main content