Novinky ve Windows Azure se blíží


clip_image002

Nenechte si ujít uvedení významných novinek v cloudové platformě Windows Azure

  • 7. června od 22:00, live streaming ze San Franciska - Scott Guthrie a další přední zástupci Microsoftu uvedou důležité novinky, které přináší nejnovější update cloudové platformy Windows Azure. Pozvánku, další informace a vlastní online přenos včetně následně dostupného záznamu najdete na www.meetwindowsazure.com.
  • 21. června 14:00 – 16:00, livemeeting, Michael Juřek a Dalibor Kačmář - Detailní technické představení novinek, které přináší zatím největší rozšíření Windows Azure platformy. Dramatické rozšíření rozsahu aplikací a služeb, které lze v cloudu provozovat. Prezentace, praktické ukázky, FAQ. Více informací a registrace zde.

Stáhněte si katalog partnerských řešení postavených na cloudové platformě Windows Azure.
Řešení zde uvedená staví na výhodách veřejného cloudu, resp. Microsoft Windows Azure platformy, která nabízí možnost rychlého nasazení aplikace do vysoce škálovatelného prostředí s garantovanou dostupností.

Jak na to: SQL Server Reporting Services a vizualizace dat podle územně-správního členění ČR
Kompletní návod, jak vizualizovat a analyzovat data s využitím SQL Server Reporting Services podle územně-správního členění ČR - od získání dat z ČÚZK, po jejich zpracování a následné vytvoření reportu.

Z dalších akcí, zaměřených na Windows Azure, můžeme jmenovat například tyto:

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content