Testování privátního cloudu s RTM verzemi System Center 2012


ms-PrivateCloudSolutionsV minulých měsících jsme vás postupně zásobovali testovacími scénáři na téma privátního cloudu. Jednou z hlavních komponent privátního cloudu na technologiích Microsoftu jsou produkty rodiny System Center. Tak, jak se vyvíjela rodina System Center 2012, přinášeli jsme postupně zkušební scénáře na Beta verzích a následně na Release Candidate.

Ovšem jak pravděpodobně víte (psali jsme o tom zde na TechNet blogu), rodina System Center je v tuto chvíli k dispozici ve finálních, RTM verzích. Netrvalo dlouho a nyní vám nabízíme kompletní portfolio System Center produktů, doplněné navíc Windows Serverem 2008 R2 SP1, jehož Hyper-V je dalším základním stavebním kamenem privátního cloudu, ke stažení jako ucelený zkušební balík pro testování privátního cloudu.

Stahovat můžete z TechNet Evaluation centra a to buďto celý System Center 2012, nebo pouze jednotlivé produkty. Využít rovněž můžete Guided labs, které vás provedou celým testovacím procesem, abyste získali přehled o všech výhodách tohoto řešení.

Pro další informace o privátním cloudu navštivte českou TechNet stránku, odkud se rovněž můžete podívat na stránky věnované rodině System Center a Hyper-V.

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content