Fix it Center Pro je k dispozici!


imagePokud se zabýváte řešením problémů na počítačích s OS Windows, pravděpodobně už jste narazili na opravu ve formátu Fix it. Jedná se o samoobslužný balíček, který cílí na určitý druh závady a je schopen automatické detekce a opravy daného problému. Většina Fix it řešení se zaměřovala na opravy problémů na klientských operačních systémech (byť existují i opravy pro serverová prostředí) s cílem pomoci domácím uživatelům, kteří nemají větší IT vzdělání a zkušenosti. Portál pro jednotlivé Fix it balíčky je k dispozici v češtině na stránkách technické podpory Microsoftu a podrobnější info o něm podává i článek na TechNet blogu.

Formát Fix it se ovšem postupem času dočkal takové obliby, že se začalo uvažovat o podobném stylu řešení i pro komplexní problémy v rámci velkých firemních sítí. Výsledkem je Beta verze portálu Fix it Center Pro, automatizované služby pro řešení problémů, která nabízí pomoc v následujících oblastech:

Pokud máte správu některé z výše uvedených oblastí na starosti, vyzkoušejte Fix it Center Pro. Vaše zpětná vazba v rámci Beta testování pomůže doladit celé centrum tak, aby jeho plná verze co nejlépe pomáhala řešit problémy nejen vám, ale i dalším IT správcům.

Podrobnější informace o Fix it Center Pro naleznete v článku znalostní báze KB 2671852.

- Kantyx

Comments (0)

Skip to main content