Update Rollup 2 pro rodinu Windows Server Solutions


Před několika dny Microsoft vydal souhrnnou opravu Update Rollup 2 pro všechny systémy patřící do rodiny Windows Server Solutions. Pokud netušíte, o čem tato rodina je, doporučuji zaregistrovat se na Microsoft TechDays, kde bude Windows Server Solutions věnována celá přednáška. Prozatím uvádím alespoň seznam produktů, každý s odkazem na článek znalostní báze, podrobně popisující změny v Update Rollup 2, platné pro daný produkt:

Většina oprav je stejná napříč všemi produkty, ovšem jsou zde i drobné odlišnosti. Pravděpodobně nejvýznamnější je distribuce Office Integration Module (OIM), který se tak stává nativní integrovanou součástí Windows Small Business Serveru 2011 Essentials (SBSE). Spolupráce SBSE a cloudové služby Office 365 je tak opět o stupínek jednodušší. Ostatně podrobněji jsme o OIM psali na TechNet blogu a spolupráci SBSE a Office 365 se rovněž věnoval desátý díl Office 365 akademie.

Aktualizace Update Rollup 2 je pro všechny systémy distribuována pomocí Windows Update, pokud tedy máte povoleny automatické aktualizace, nainstaluje se automaticky. To se týká i následné aktualizace klientů, připojených k výše jmenovaným serverům, u kterých server provede aktualizaci rovněž automaticky, bez nutnosti zásahu. Popis změn v klientské části naleznete v článku znalostní báze KB 2630445.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content