Datum vydání „Kinect Star Wars“ exkluzivně pro Xbox 360


clip_image001Minulý týden Microsoft oznámil datum vydání očekávaného titulu „Kinect Star Wars“ společně s „hvězdnou“ limitovanou edicí konzole Xbox 360. Fanoušci Hvězdných válek tak budou moci již 3. dubna přesunout děj z filmových pláten přímo do obývacího pokoje a vstoupit do řádu rytířů Jedi pouze s Kinectem pro Xbox 360.

Společnost Microsoft při příležitosti oznámení data prodeje představila kompletní přehled herních režimů:

 • Příběhová kampaň Jedi Destiny:
  • Kampaň – v rámci hlavní příběhové linie čekají na hráče nejzajímavější mise od první epizody až po setkání s Darth Vaderem ve třetí epizodě
  • Vesmírné bitvy – během cestování galaxií bude hráč čelit vesmírným bitvám s temnou stranou Síly.
  • Speeder bikes a kluzáky – mezi dopravními prostředky v kampani nebude chybět ani kluzák nebo speeder bike.
  • Nové duely – na cestě stát se rytířem Jedi budete bojovat s nepřáteli jako je hrabě Dooku nebo Darth Vader.
 • Rancor Rampage promění hráče v monstrum zvané Rancor, jehož úkolem bude zničit co nejvíce budov Tatooine nebo se nakrmit z řad obyvatel planety Tatooine.
 • Duels of Fate – zlepšete své Jedi schopnosti v souboji s temnou stranou Síly, jeden proti jednomu.
 • Podracing umožní hráči zapojit se do závodů kluzáků, které jsou známé z první epizody Skrytá hrozba.
 • Galactic Dance Off – odložte světelný meč a dopřejte si chvilku pauzy v tanečním módu. Na výběr je jak Solo režim tak i taneční „battle“ s Darth Vaderem.

13366, X17-65724-01

Společně s titulem „Kinect Star Wars“ pro pohybový senzor Kinect uvede společnost Microsoft také limitovanou edici konzole Xbox 360. Historicky první speciální edice konzole Xbox 360 v sadě se senzorem Kinect obsahuje modro-bílé tělo konzole inspirované robotem R2-D2. Naopak design bezdrátového ovladače byl inspirován jeho věrným androidím druhem C-3PO. Limitovaná edice bude navíc obsahovat exkluzivní taneční mód s C-3PO. Titul Kinect Star Wars podporuje stereoskopické 3D zobrazení.

Dostupnost

„Kinect Star Wars“ společně s limitovanou edicí konzole Xbox 360 bude v České republice dostupný již 3. dubna. Hra bude k dispozici za odhadovanou doporučenou cenu 999 Kč. Limitovaná edice konzole vyjde na odhadovanou doporučenou cenu 10 990 Kč.

Skalní fanoušci Hvězdných válek, kteří si chtějí osvěžit události a atmosféru první epizody, by měli zpozornět. 9. února do českých kin vstupuje „Star Wars: Epizoda 1 – Skrytá hrozba“ kompletně ve 3D. Více informací o filmu najdete na http://www.bontonfilm.cz/star-wars-epizoda-1-skryta-hrozba.html.

Více informací o „Kinect Star Wars“ a limitované edici konzole Xbox 360 Kinect Star Wars naleznete na http://www.xbox.com/ nebo na www.facebook.com/xbox.cz.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content