Výsledky průzkumu spokojenosti mezi IT odborníky – podzim 2011


Vážení zákazníci a partneři společnosti Microsoft,

rádi bychom se s vámi podělili o výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků a partnerů společnosti Microsoft (Global Relationship Study). Hlavní body průzkumu najdete na našem CPE webu.

Děkujeme vám za účast v průzkumu. Zpětná vazba je pro nás velmi cenná a bereme ji vážně. Vaše hodnocení používáme v rámci naší společnosti ke konstruktivním změnám, jenž budou přínosem především pro vás. Každý komentář a hodnocení se počítá.

Pro více informací o konkrétních změnách v projektech, které realizujeme, kontaktujte prosím naši ředitelku divize Customer & Partner Experience, paní Renée LeMoine.

  • Střední a východní Evropa (CEE) dorovnává USA svým celkovým NSAT skóre (NetSatisfaction), čímž se ocitá na čtvrtém místě v celosvětovém měrítku.
  • Spokojenost mezi IT odborníky zaznamenala výrazný růst od podzimního průzkumu roku 2011.
  • Zpětná vazba v komentářích byla pozitivní vůči Windows 7 i Office 2010, stejně tak se ukázala spokojenost a “nadšení” mezi IT odborníky pro nově vydané produkty společnosti Microsoft (Office 365, Windows Phone 7, atd.).
  • Celkově lze říci, že v posledních 6 měsících dosáhla společnost Microsoft zlepšení proti konkurenci!

I přes dobré výsledky ovšem nesmíme usnout na vavřínech.
Stále před sebou máme mnoho práce.

Proto můžeme slíbit, že budeme vyvíjet cílené aktivity na tři oblasti, které byly zmiňovány se spíše negativním hodnocením:

  • Licencování je evergreenem v průzkumech. V poslední vlně sice výrazně stouplo hodnocení jako takové, což napovídá, že dosavadní aktivity pomáhají, ovšem komentáře nešetřily kritikou. Za tu děkujeme. Dává nám to alespoň vizi toho, co máme dělat dál a v kterých oblastech nepolevovat.
  • Aktivace licencí v cloudu je další oblastí, na kterou bude třeba se zaměřit. Příchod cloudového prostředí a rozjezd implementací ve firmách dává zcela jasný signál, že v této oblasti bude třeba vylepšit zdroje informací a především publikovat návody, jak postupovat ve specifických krocích u vybraných produktů.

Na závěr nám dovolte ještě jednou poděkovat za vaši zpětnou vazbu - je velmi důležitá a díky jsme schopni vylepšovat naše služby tak, aby vám přinášely užitek a šetřily čas.

Další vlna průzkumu začíná v březnu - už teď se těšíme na vaše názory a komentáře.

Reneé LeMoine & Karel Florian

Comments (0)

Skip to main content