České kurzy zdarma na MVA! (aktualizováno)


Aktualizace: níže popsané kurzy jsou nyní k dispozici i pro ty z vás, kteří mají v profilu nastavenou zemi Slovensko. Pro všechny další kurzy v českém jazyce budou tyto rovněž k dispozici i pro Slovensko.

O Microsoft Virtual Academy neboli MVA jsme na našem blogu již několikrát psali, ostatně články s podrobným popisem a návodem k přihlášení naleznete zde a zde, takže jen stručně:

mva-logo-transMVA je výukový portál, který si klade za cíl pomocí technických kurzů dávat IT profesionálům informace o aktuálních technologiích a produktech Microsoftu. Děje se tak formou kurzů, které typicky obsahují videozáznam jednotlivých lekcí ve formě přednášky a demo ukázek, použité materiály a odkazy na webové stránky s dalšími informacemi o daném tématu. Za každou splněnou položku získáváte body, stejně tak jako za splnění závěrečného testu a dokončení kompletního kurzu. Díky bodovému ohodnocení se pak můžete poměřovat s ostatními uživateli MVA. Všechny kurzy a celá MVA jsou samozřejmě k dispozici zdarma.

A nyní nadešel čas, kdy uživatelům MVA registrovaným v České republice přinášíme kromě anglického obsahu i obsah plně český! K dispozici jsou tři kurzy, které jsou postaveny na sérii virtuální akademie:

Kurzy fungují naprosto stejně jako další výukový materiál, jediným rozdílem je čeština použitá ve videích, doprovodných materiálech i webových stránkách, na které jednotlivé kurzy odkazují.

MVA bannerJedinou podmínkou, která vám umožní přístup ke kurzům, je uvedení země Česká republika ve vašem profilu. Poté se již můžete bez problémů školit, skládat testy a získávat body.

Nabídkou kurzů o virtualizaci samozřejmě nekončíme, v brzké době vám nabídneme kurzy Office 365 založené na Office 365 akademii a v plánu je i celková lokalizace MVA rozhraní do češtiny.

- Kanty

Comments (5)

 1. Jozef Izso says:

  Keď chcem spustiť nejaký učebný materiál z týchto sérií, tak dostanem chybovú hlášku: "In order to take this track you must fulfill the requisites. Please check the requisites list."

  Nefungujú mi odkazy ani na video prezentáciu, PDF dokument alebo TechNet stránku.

  Nie je možné tieto kurzy sprístupniť aj pre ľudí zo Slovenska? Alebo si musíme dočasne zmeniť krajinu?

 2. KFL-MS says:

  Dobrý večer,

  ano, je to vybranou zemí. Lokalizované tracky jsou určené pouze pro specifické země. Víme, že SK uživatelé jsou schopni číst a vnímat český obsah, takže pracujeme na nápravě, aby se obsah dal sloučit pro obě země.

  Do té doby si prosím přepněte profil na ČR. Změna se projeví ihned.

  Za komplikace se omlouváme.

  KFL

 3. Vítek says:

  super, jsem moc rád že takový projekt existuje, už jsem se pustil do privátního cloudu

 4. Krakonos says:

  Error Image

  An error has occured   Error code:

  We have already been notified of this error and we'll solve it shortly.

  Sorry for the inconvenience.

 5. Anonymous says:

  Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content