SkyDrive aplikace pro Windows Phone


SkyDriveCloudové úložiště SkyDrive hraje ve Windows Phone poměrně důležitou úlohu. Pokud například vyfotíte hezkou scenérii, můžete ji sdílet a nahrát právě na SkyDrive, přičemž můžete telefon nechat tuto akci dělat automaticky. SkyDrive rovněž můžete použít v mobilní verzi Office a ukládat si zde například poznámky z OneNote, které pak můžete přečíst a editovat i kdekoliv jinde.

Co však telefonu dosud chybělo byla možnost procházet nejen vyhrazená umístění na SkyDrive, ale kompletní adresářovou strukturu a všechny soubory, které na SkyDrive máte. A právě na tuto oblast se zaměřila nová aplikace SkyDrive, která je k dispozici zdarma na Windows Phone Marketplace.

Po instalaci a přihlášení pomocí Live ID můžete procházet obsah vašeho úložiště:

SkyDrive Windows Phone Folder

Rovněž můžete přímo z telefonu jednoduše nasdílet vybranou složku či soubor, včetně možnosti nastavení oprávnění jen pro čtení, či pro čtení a zápis, vytvářet nové složky, mazat stávající a mnoho dalšího. Ostatně celý popis toho, co aplikace dokáže, vám předvede toto video.

Pokud tedy SkyDrive využíváte a tato možnost správy z telefonu vám vyhovuje, neváhejte a stahujte.

- Kanty

P.S.: Dobrou zprávu mám i pro uživatele iPhone, stejná aplikace je k dispozici i pro vás. Stahovat můžete zde, instruktážní video naleznete tady.

Comments (3)

  1. LT says:

    Výborná aplikace pro ještě lepší cloudové řešení!

  2. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content