Co IT-týden dal: Výsledky vánoční soutěže pro rok 2011


A je to tu, vyhlášení výsledků naší soutěže. Ačkoli jsme letos psali rozhodně lehčí zadání a víme, že ho četlo přes 8 tisíc lidí, dorazilo nám ve finále pouhých 16 výtvorů! To je dokonce méně, než při soutěži v loňském roce, což je s podivem. Jeden by si řekl, že Xbox už každý doma má a proto nechce soutěžit :). Inu, alespoň jsme měli méně práce s vyhodnocením ;).

Ale k věci. Rozhodování nebylo snadné. První kolo čtení provedl Kanty a nominoval svých sedm favoritů. Druhé kolo připadlo mně a po chvíli dumání jsem musel naznat, že je Tomášův pohled na věc správný. Tím pádem máme hotové pořadí.

Jak již bylo napsáno, hodnotil se literární styl, pravopis a obecně “funkčnost” rýmu v celém textu.

… a vítězi se stávají … tramtadadáááá …

 1. Xbox360 + Kinect + 2 hry získává David Moravec
 2. MS Wireless Optical Desktop Elite získává Ondřej Svoboda
 3. kombo Wireless Mouse 2000 + Arc Keyboard získávají Karel Prajs a Radim Němec
 4. retro sluchátko získávají Veronika Králová, Martin Farkaš a Petr Pecháček

Výhercům upřímně gratulujeme!

Zbylým soutěžícím, protože v této hře nejsou vysloveně poražení, děkujeme za snahu a zápal.

A co dál?

Během dneška budeme kontaktovat výherce kvůli doručení cen. Zároveň během odpoledne v separátním článku vyjde všech 7 výherních výtvorů, abyste se mohli pokochat kreativitou autorů.

No a to je prakticky vše. Je pátek a protože spousta z vás bude mít třeba už příští dovolenou, popřejeme vám krásné Vánoce, hodně pohody, klidu a radosti, a do příštího roku jen to nejlepší, především pak pevné zdraví.

- KFL & Kanty


Comments (4)

 1. Ales says:

  Při počtu 8000 shlédnutí je 16 výtvorů spíš zásluha toho spam filtru. Zkuste těm pár zbývajícím neúspěšným autorům jako "cenu útěchy" poslat flašku nebo flash-ku (stačí nějakou malou, třeba jen 1GB, kterých určitě spoustu najdete ve vašich reklamních předmětech) a pokud to dáte do pátečního blogu, tak při příští soutěži bude mnohonásobně vyšší účast.

 2. KFL-MS says:

  Díky za komentář. Co se počtů týče, ty sedí, antispam je v tom nevinně. A jak je naším obvyklým zvykem, i nevýherní autoři něco malého obdrží. Teď už to můžu říct, protože jsou zásilky v poště :).

 3. - says:

  Ta letošní soutěž – to byl docela úlet. Kdyby to bylo o tom, kdo dá víc těch zkratek, to se alespoň dá exaktně porovnávat, ale chtít po techniky vzdělaném ajťákovi poezii je blbost. A taky to evidentně vyhráli jen nonajťáci, kteří sem náhodou zabloudili a proto byla tak malá účast.

 4. blogCZSK says:

  Tak to bych neřekl. Třeba vítěz David Moravec je expertem na PowerShell, který prezentuje i v zahraničí. Jestli tohle není počítačový expert, tak už nikdo. Ostatně soutěž byla úlet právě proto, abychom na chvíli odvedli vaše i naše myšlenky od počítačů a zaměřili je jiným směrem:)

Skip to main content