Vánoční soutěž: Co s napsaným dílkem?


Minulý týden jsme odstartovali letošní vánoční soutěž s TechNet blogem. Zadání úkolu bylo celkem jasné a pokud jste se soutěže pustili, určitě teď netrpělivě čekáte, co máte dělat dál.

Původně jsme přemýšleli, zda otevřít časové okno a nechat vyhrát prvních pár nejrychlejších. Protože ale proti podobnému principu byly v minulosti výhrady, a navíc v letošním ročníku jde hlavně o kreativitu a kvalitu, od časovky upustíme.

Nebudeme vám ani házet klacky pod nohy v podobě dalších úkolů, ačkoli nutkání nechat vás zašifrovat text nebo ho převést do Morseovky bylo poměrně silné.

Čili - vezměte svoje dílko a nejdéle do dnešních 19 hodin ho pošlete přímo v těle zprávy (tj. bez přílohy) na všechny níže vypsané adresy:

  • karelf()microsoft.com
  • tomaskan()microsoft.com
  • mail()kfl.cz (ta je tu kvůli tomu, kdyby byl náš MS anti-spam nějaký příliš aktivní)

Do předmětu e-mailu vepište “TNB soutěž 2011”. Do zprávy nezapomeňte dopsat také své jméno, poštovní adresu a telefon. Soutěžní zprávy bez těchto náležitostí nebudou zpracovány!

Během večera a zítřejšího dopoledne proběhne zasedání poroty ve složení KFL, Kanty a Honza Šteberl, která z doručených básní vybere ty nejzajímavější a nejlepší. Hodnotit se bude jak literární styl, tak pravopis (hrubky, interpunkce apod.).

Zítra ve 14:00 h vyhlásíme v rámci CITD série výsledky a vypublikujeme nejlepší výtvory.

Tak jedem, posílejte :).

- KFL

P.S. - Pokud by se básní sešlo výrazně více, vyhrazujeme si právo prodloužit si hodnotící čas do pondělka :).

Comments (0)

Skip to main content