MAP Toolkit 6.5 ke stažení


Microsoft Assessment and Planning Toolkit je automatizovaný nástroj pro rychlejší a jednodušší klientské a serverové migrace. Díky MAPu budete mít k dispozici detailní informace o hardware a software použitém ve vašem IT prostředí, včetně doporučení týkajících se dalších kroků, které povedou ke zlepšení plánování budoucích kroků v IT prostředí.

MAP rovněž umí plánovat v rámci privátního a veřejného cloudu, stejně jako umí získat data o vytížení jednotlivých firemních serverů, díky kterým je pak rozhodnutí o konsolidaci do virtuálního prostředí hračkou.

Vylepšení ve verzi 6.5 mimo jiné umožňují prozkoumávání aktivních Windows zařízení, sledování využití software pro Forefront Endpoint Protection (FEP) či prozkoumávání instancí Oracle na Itanium serverech s HP-UX. Pro kompletní informace se podívejte na stránku Microsoft Solution Accelerators, kde kromě MAPu najdete informace i o dalších nástrojích, které jsou k dispozici zdarma a mohou vám značně ulehčit život z hlediska plánování, migrace, nasazení a správy Microsoft technologií.

MAP Toolkit 6.5 je ke stažení na stránkách Microsoft Download Centra a kromě samotného nástroje zde můžete stahovat i příslušnou dokumentaci a tréninkové materiály.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content