Prezentace, video a Q&A z posledního dílu Office 365 akademie


Dvanáctým dílem na téma Windows Intune jsme minulý týden zakončili sérii Live Meetingů Office 365 akademie. Byť Windows Intune není přímo součástí Office 365, Windows Intune může implementaci Office 365 vhodným způsobem doplnit. V níže uvedeném videozáznamu a prezentaci se dozvíte, jak Windows Intune funguje, co všechno dokáže, jakým způsobem službu začít používat a mnoho dalšího, jako obvykle včetně živého dema Windows Intune administrátorské konzole.

Office 365 akademie – díl 12 – Windows Intune – prezentace

Office 365 akademie – díl 12 – Windows Intune – videozáznam

Otázka padla jediná:

Dobrý den, lze službu používat pro externí správu několika menších firem, či domácností?
Rozhodně ano, můžete být do Windows Intune přihlášen jako partner a pokud vám zákazník povolí přístup do svého Intune účtu, vidíte potom všechny takovéto účty přehledně v jednom dashboardu a můžete s nimi dále pracovat.

Cyklus Office 365 tímto tedy oficiálně končí. Věřím, že vám přinesl užitečné a hodnotné informace a pomůže vám při implementaci Office 365.  Veškeré materiály jsou vám samozřejmě stále k dispozici pro pozdější využití, kompletní souhrn naleznete v úvodní pozvánce, kde jsou doplněny linky na videa, prezentace i otázky a odpovědi.

Videa rovněž naleznete na mstv.cz a na Office 365 TechNet stránce, která je koncentrátorem veškerých informací o Office 365 a měla by sloužit jako výchozí bod v případě, že se rozhodnete Office 365 nasadit.

A na závěr upozornění: pokud vás v souvislosti s Office 365 napadnou otázky, na které akademie nepřinesla odpověď, neváhejte je položit na českém TechNet fóru.

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content