Pomozte nám s lokalizací Windows 8!


Máme pro vás opravdovou lahůdku, která se hned tak nebude opakovat. Lokalizační tým Microsoftu, pracující na Windows 8, otevřel na omezené období od 11.11. do 21.11. překladatelský web, na kterém můžete hlasovat o české podobě Windows 8!

Jediné, co musíte udělat, je jít na lokalizační link, přihlásit se pomocí svého Live ID a následně kliknout na položku Glossary:

image

Máte k dispozici původní termín v angličtině, podrobný popis daného termínu (rovněž v angličtině), český překlad a co je hlavní: možnost pro daný překlad hlasovat, případně navrhnout překlad jiný. Při prvním hlasování budete vyzváni k registraci, která spočívá ve zvolení jména, pod kterým budete v rámci programu vystupovat, a odsouhlasení podmínek programu. Položka “Special Access Code” je volitelná a můžete ji nechat prázdnou. Poté již můžete hlasovat či podávat nové návrhy.

Jde o unikátní šanci ovlivnit konečnou podobu Windows 8, proto neváhejte a hlasujte! Je jen na vás, kolik zpětné vazby Microsoftu dáte.

- Kanty

Comments (5)
 1. Kverulant says:

  Jinak řečeno, já jim pomohu s lokalizací a oni mi pak následně prodají můj návrh …. děkuji, nemám zájem 🙂

 2. Lukáš Čása says:

  Kdyby to byla nějaká soutěž, licence zdarma, zvýhodnění MSDN

  – přemýšlel bych o tom ale dělat práci zdarma za MS

  Pánové vraťte se do relity… 😀

 3. blogCZSK says:

  Abych celou věc ujasnil: překlady jsou na té stránce k dispozici a i bez vaší zpětné vazby ve Windows budou. Jde o to, že můžete projevit svůj názor a pokud se vám některý termín nelíbí, máte šanci jej změnit. Nikdo vás nenutí tohle dělat, jen bych pak nerad aby v diskusi zaznělo něco typu "přeložili to nemožně, já bych to dal jinak". Takže asi tak:)

  – Kanty

 4. xlnc says:

  Start screen – obrazovka Start

  no začíná to výborně, nechte tam strojový překlad 🙂

 5. Robert Varga says:

  Paráda, skvělý nápad a možnost realizace pro lidi co rádi tratí svůj čas produktivní činností. Každého nebaví koukat na seriály. 🙂

Comments are closed.

Skip to main content