Hrajte s Windows Intune o knižní poukázky a pevné disky


Před necelým měsícem jsme vás na TechNet blogu informovali o druhé generaci Windows Intune. Podrobné informace o tom, co všechno Windows Intune umí a jaké jsou novinky v druhé verzi naleznete v podrobném článku, který je součástí dnešního TechNet Flash zpravodaje.

Windows-Intune_h_rgb

Faktem ovšem zůstává, že články jsou jedna věc a osobní zkušenost je věc druhá. Windows Intune samozřejmě nabízí zkušební verzi. Na 30 dní můžete bezplatně testovat možnosti Windows Intune až na 25 počítačích a abychom vaši chuť do testování podpořili, vyhlašujeme následující soutěž:

Aktivujte si Windows Intune trial (link na trial verzi najdete v sekci “Vyzkoušejte zdarma” na stránce českého TechNetu, věnované Windows Intune), zapojte do této trial verze alespoň tři klientské počítače a pošlete screenshot administrátorské konzole na adresu tomaskan@microsoft.com.

Screenshot by měl vypadat následovně a v soutěžním podání by měl obsahovat 25 licencí celkem (limit trial verze) a minimálně tři použité licence:

Intune konzole

Po obdržení vašeho screenshotu provedeme kontrolu existence trial účtu v databázi a po úspěšném ověření vám zašleme poukázku v hodnotě 200 Kč, platnou v síti knihkupectví Kanzelsberger. Nabídka je platná pro prvních sto aktivovaných a ověřených trial účtů.

Další pobídka je hodnotnější. Pokud se chcete stát hrdým majitelem externího pevného disku Transcend USB 3.0 Portable Hard Drive 500GB, opět po vás budu požadovat výše popsaný screenshot (zasílejte na adresu tomaskan@microsoft.com), ovšem musí se jednat o plně aktivovaný (jinými slovy placený) Windows Intune účet, ve kterém bude minimálně pět použitých licencí. Upozorňuji, že nelze použít licence dostupné v rámci partnerského programu společnosti Microsoft.

Stejně jako v předchozím případě existenci účtu ověříme v databázi a pokud bude platný a budete mezi prvními pěti, obdržíte od nás výše uvedený externí pevný disk.

Obě soutěže končí 31.1.2012 nebo po naplnění výše uvedených maximálních počtů (100 poukázek pro trial verze, 5 pevných disků pro plné verze), přičemž výhry nejsou právně vymahatelné. Soutěž začíná dne 10. listopadu 2011 a nároky lze uplatnit pouze pro nové trialové verze a aktivace produktu.

Na závěr dodávám, že link na aktivaci testovací verze, stejně jako další informace najdete na Windows Intune TechNet stránkách.

Hodně štěstí!

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content