Co IT týden dal: Office mění historii


Kanty> Díky spolupráci s kolegy z Office divize neunikla naší pozornosti nová promo videa, která se zaměřují na Office 2010. Obvykle se reklamním videím nevěnujeme, ovšem tato se skutečně povedla. Sledovat reklamu na Word, kde se pánové Jefferson a Adams přes Lync komunikátor domlouvají nad formátováním písma deklarace nezávislosti, skutečně stálo za to.

I další videa mají více než vtipný náboj: příprava letu Apollo 11 na Měsíc pomocí Microsoft Excelu, změna názoru bří Wirghtů (přeorientovali se z bicyklů na letadla) díky PowerPointu či spolupráce nad vynálezem žárovky pomocí OneNote jsou videa, která rád pustím dceři, až bude patřičná témata probírat v dějepisu. A jsem opravdu zvědav, jaký zápis pak přinese v žákovské knížceVeselý obličej.

KFL> Tak když jsme u těch videí, určitě si nenechte ujít tenhle krásný výtvor pro Forzu 4. Pokud jste jen trochu nadšenci do aut, určitě vás to chytne.

Já strávil většinu týdne na cestách a ohříval jsem kosti ve Španělsku na konferenci. Návrat nebyl nijak dramatický, nebýt samozřejmě dvacetistupňového rozdílu v teplotách. Když jsem v kraťasech vystoupil na Ruzyni, pravda v bundě, připadal jsem si jako exot :). Inu, podzim už je tady a zima na sebe nenechá příliš dlouho čekat - jsem v tomto směru pesimista. Na druhou stranu ale zima přináší několik veselých věcí. Vánoce, Mikuláš, sníh... A také se můžete těšit na tradiční předvánoční soutěž, která i letos TechNet blog obohatí. Teď jen vymyslet, čím vás oblažíme. Loni nás to docela bavilo a vás, jak se zdálo, též :). Uvidíme.

Krásný víkend,
- Kanty a KFL

Comments (0)

Skip to main content