Zveme vás na Office 365 akademii !


Office 365 je horké téma dnešních dní, a abychom vám poskytli maximum informací o této nové cloud službě, připravili jsme pro vás sérii dvanácti lekcí, ve kterých se dozvíte všechny potřebné informace o Office 365. První lekce začíná ve čtvrtek 6. 10. v 16:00 h.

Počínaje tímto datem pro vás budeme mít připravenou novou lekci každé úterý a čtvrtek, vždy od 16:00 hodin. Celá série končí v úterý 15.11. Pro všechny lekce je stejný odkaz na Live Meeting, stačí si tedy poznačit pouze jedinou adresu:

! Zúčastnit se můžete kliknutím na tento odkaz !
(Live Meeting je aktivní vždy 30 minut před začátkem akce)

Pro přístup k Live Meetingu je potřeba mít nainstalovanou konzoli, která je k dispozici zde. Přístup do Live Meetingu je bez nutnosti předchozí registrace.

Průvodci a prezentátory v Office 365 akademii budou ostřílení profesionálové s velkými zkušenostmi v oboru, tým KPCS CZ. A co konkrétně pro vás Martin Pavlis, Jan Pilař, Jan Slavík, Jan Bartoš a moje maličkost připravili? Zde je odpověď:

V jednotlivých lekcích se dozvíte jednak teoretickou část, uvidíte také živá dema vztahující se k danému tématu, a prostor bude i pro otázky a odpovědi. Na každou lekci vás upozorníme podrobnější anotací na TechNet blogu, každá lekce bude nahrávána a prezentaci, videozáznam a otázky a odpovědi budeme pravidelně přidávat do tohoto článku a uveřejňovat rovněž na TechNet blogu.

Pokud vás téma Office 365 zajímá, udělejte si místo ve svém kalendáři, budeme se na vás těšit. Stáhnout si můžete i událost pro váš kalendář ve formátu ICS, která je přílohou tohoto článku.

- Kanty

Office 365 akademie.ics

Comments (0)

Skip to main content