Co IT-týden dal: telefon pro děti, dny otevřených dveří


Kanty> Nedávno jsem na webu zhlédl video, které mě skutečně pobavilo. Video ukazuje rok a půl staré batole, které si hraje s Windows Phone 7. Nutno říct že prckovi to docela jde, zejména proto, že ovládání Windows Phone 7 je skutečně intuitivní a natolik lehce uchopitelné, že ho zvládne i takto malé dítě. Dá se tedy bez nadsázky říct, že Windows Phone 7 je telefon pro děti (a samozřejmě i pro dospělé:). Ostatně mám s tím i osobní zkušenosti, starší dcera si při čekání (kdekoliv: u doktora, na autobus, u pokladny) vyžádá můj telefon a hraje nejrůznější hry s takovým zápalem, že začínám mít o svůj telefon strach. Mladší dceři se zatím telefon půjčit bojím, pamětliv toho, kterak manželce oslizla telefon takovým způsobem, že zkorodovaly konektory a telefon musel do servisu.

O Windows Phone se diskutovalo i během středečního a čtvrtečního dne otevřených dveří. Faktem je, že dělat letní dny otevřených dveří má něco do sebe. Oba dny se vydařily, prošli jsme kanceláře Microsoftu, probrali jsme spoustu věcí a odpovídali jsme na zajímavé otázky. Dlužno podotknout, že středeční skupina měla trošku více štěstí. Nejen že se nám ve středu podařilo v kuchyňce potkat s generálním ředitelem českého Microsoftu, ale vydařila se i návštěva střechy, panoráma okolí budovy Microsoftu bylo ten den opravdu hezké a stálo za shlédnutí. Pokud něco podobného chcete vidět také, přihlašte se při dalším kole otevřených dveří, jakmile je vyhlásíme na TechNet blogu.

Hezký a pohodový poslední prázdninový víkend přejí,
- Kanty & KFL

Comments (3)

  1. honzabenedikt@seznam.cz says:

    panoráma se opravdu vydařilo 😀 jinak ještě dodávám slova super, úžasné a ohromné, aby systém můj komentář schválil 😀

  2. honzabenedikt@seznam.cz says:

    no jako upřímně včera jsem sem psal komentář a i přesto, že se ukázal zelený pruh tak nic a to sem tam napsal i klíčová slova "super" 😀

  3. blogCZSK says:

    To xhonzax: nevím proč, ale ten systém Vás nějak nemá rád, vaše zprávy popadaly do spamu:( Zjistil jsem to a odspamoval, nicméně za pozdní reakci se omlouvám.

Skip to main content