Setkání Windows User Group – srpen 2011


Září se nám nezadržitelně blíží a s ním i nová sezóna našich přednášek. Pokud byste měli náměty na témata, která by vás zajímala, nebo nějaké připomínky a návrhy k naší práci, neváhejte nás kontaktovat. Pro zbytek srpna můžete mimo dvou přednášek také na našem webu prozkoumat sekci záznamy, ve které najdete videozáznamy přednášek z minulého roku. Vývojářům například doporučujeme shlédnout záznam přednášky „Konvence a zásady z vývojářské praxe k zajištění kvality a efektivity tvorby aplikací“. Dozvíte se, jak tvořit dlouhodobě udržitelný kód, na kterém může pracovat bez problémů více lidí současně, a jak si udržet přehled ve vývoji vaší aplikace.

Jihlava – System Center Virtual Machine Manager 2012 Beta – Technical Deep Dive
18. srpna 2011, 17:30 – Jan Marek (MCT, MCITP, MCITS)

Virtualizace infrastruktury je jedním ze základních stavebních kamenů dnešního IT. SCVMM 2012 je orientován na komplexní správu hostitelů, virtuálních strojů, distribuce server app-v balíčků a je rozšířen o funkce přímé správy diskových polí, síťových zařízení a patch management.

Praha – Vývoj pro SharePoint
25. srpna 2011, 17:30 – Ing. Jan Vaněk

Cílem přednášky je poskytnout úvod do problematiky úprav standardního chování a vývoje komponent pro SharePoint, ale i celých řešení a jejich nasazení.

- Petr Vlk (WUG Písek)

Comments (0)

Skip to main content