Co IT-týden dal: Office 365 a IE9/10


Kanty> Tento týden se nesl v duchu uvedení Office 365, cloud služby zaměřené na firemní zákazníky. Nebudu se tu znovu rozepisovat o tom, co všechno Office 365 umí (bližší info zde), ale zaujalo mě porovnání Office 365 a Google Docs, které provedl časopis PC World. Pokud jste ještě nečetli, doporučuji :).

Další zajímavou novinkou od konkurence je oznámení Mozilla Corporation, podle kterého bude vycházet nová verze Firefoxu každých šest týdnů. Mozilla tak reaguje na vývojový cyklus Googlu, který se rovněž pohybuje v řádu týdnů. Co toto oznámení znamená pro správce korporátních sítí probírá Ed Bott ve svém článku na serveru ZDNet. Opět velmi zajímavé čtení :).

Bonbónkem nakonec je vydání Platform Preview 2 Internet Exploreru 10. Pokud vás zajímá, jak se bude chovat budoucí prohlížeč z dílen Microsoftu, neváhejte, stahujte a vyzkoušejte.

KFL > Co dodat? Snad jen tolik, že začaly prázdniny, tak pokud míříte na dovolenou, dobře dojeďte, odpočívejte a čerpejte síly na další přísun článků zde na blogu :).

Hezký víkend a svátky přejí,
Kanty & KFL

Comments (0)

Skip to main content