Office 365 je tu!


Během včerejšího dne Microsoft ohlásil globální dostupnost Microsoft Office 365, nové generace služeb pro firemní zákazníky všech velikostí (oficiální tisková zpráva).

Office 365 přináší služby Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online a v některých plánech rovněž sadu Microsoft Office 2010. Během posledních několika měsíců otestovalo službu Office 365 v rámci Beta provozu více než 200.000 organizací, přičemž již v této fázi organizace hlásí zvýšení produktivity a úsporu nákladů až 50%.

Více než dvacet hlavních poskytovatelů komunikačních služeb (mezi nimi například Bell Canada, Intuit, Telefonica, Telstra a Vodafone) na čtyřech kontinentech ohlásilo začlenění služeb Office 365 do svých nabídek pro malé a střední zákazníky.

Pokud vás zajímají podrobnější informace o tom, co Office 365 nabízí, doporučuji podívat se na záznam přednášky z konference TechNet Online, případně si přečíst některý z článků TechNet Flash zpravodaje (zde, zde a zde). I v dalších číslech TechNet Flash budeme pokračovat v článcích o Office 365, další informace budou k dispozici i na tomto blogu.

K dispozici je rovněž hlavní stránka Office 365, na které si rovněž můžete Office 365 bezplatně vyzkoušet po dobu 30 dní. V té souvislosti upozorňuji všechny Beta testery, že bezplatné betatestování včerejškem skončilo a nyní máte 30 dní na rozmyšlenou, zda využívání služeb Office 365 ukončíte, nebo přejdete do placeného režimu.

- Kanty

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content