Co IT-týden dal: večery po malování, spokojenost


Kanty > Větší část minulého týdne jsem strávil manuální prací, což byl zajímavý zážitek. Počáteční abstinenční příznaky nemožnosti kontrolovat mail každých pět minut časem ustoupily. Rovněž se změnila moje představa příjemně stráveného večera. Místo obvyklého uspání dětí (babi a dědo, díky za hlídání!) a následné práce na notebooku do nočních hodin jsem po dvanácti hodinách malování a skládání nábytku měl akorát sílu svalit se na gauč k televizi. Zajímavé je, že manželka to kvitovala s povděkem, šťastná, že konečně trávíme čas spolu a není mezi námi  “ten pitomej krám” (její označení mého notebooku). Pravda je, že párkrát jsme z pozice sezení u televize přešli i do poloh jiných, kdy byla televize zapomenuta, takže odložení notebooku asi nebyl tak špatný nápad. Budu to muset vyzkoušet častěji.

Každopádně zatímco fyzicky jsem se odrovnal, psychické síly jsem naopak načerpal a můžu tak soustředit síly na přípravu dalších dílů virtuální akademie, u které se s vámi těším na slyšenou.

KFL > Minulý týden jsem psal o plánování a zcela překvapivě mohu i dnes napsat totéž. Leč veškeré aktivity se již chýlí ke konci a pokud vše dobře dopadne, za pár dnů se vrhneme do realizace a tabulky necháme chvíli ležet. Za zmínku stojí též fakt, že průzkum spokojenosti, o kterém jsme vás informovali zhruba před 2 měsíci, již doběhl a jsou známy výsledky. Vaše spokojenost se opět pozvedla a tímto bych rád poděkoval všem, kteří si našli čas a energii na vyplnění dotazníku. Funguje to jako výborná motivace :). Detailní výsledky nebo zprávy přineseme do 2 týdnů. Další kolo průzkumu nás čeká opět v září a určitě vás o něm budeme informovat. Pro tento týden vše.

Mimochodem - dochází mi, že tu poslední dobou vůbec nevtipkujeme. Zkusíme s tím něco udělat :).

Příjemný a pohodově strávený víkend!

- Kanty a KFL

Comments (0)

Skip to main content