Pozvánka na akce slovenského WUGu


Stretnutie Windows User Group 24.5.2011 v Košiciach na tému SQL server 2008 R2!

Zvažujete vhodné disaster recovery riešenie pre SQL Server? V najnovšej verzii je tu HADRON - High Availability Disaster Recovery Always On - zrejme jedna z najväčších architektonických zmien v SQL Server 11. Administrujete SQL Server vo virtuálnom prostredí? Aj pre vás je tu nový koncept administrácie - contained databázy a ďalsie novinky v oblasti SSMS, Powershell, Startup options. Programujete aplikácie pre SQL Server a nepáči sa vám vlastnosť identity? Práve pre vás je tu SEQUENCE, a pre ostatných ad-hoc query paging, novinky vo Fulltext, metadata discovery.
Zaujíma Vás bezpečnosť? Sú tu nové oprávnenia, správa rolí, prístup na SQL prostredníctvom contained databáz.
Vyvíjate ETL riešenia? Určite vás budú zaujímať novinky v oblasti SSIS - nový deployment model, SSIS project parameters, catalog architecture.
O tomto a ešte o mnoho inom, čo vás čaká v najnovšej verzii SQL Server 11 vám porozpráva influencer Karol Papaj na WUG prednáške "Čo prinesie nová verzia SQL Server 11 - Denali".

Pozývame vás na stretnutie Windows User Group 30.5.2011 v Ternčíne na tému virtualizácia!

Zaujíma vás virtualizácia? Tak si nenechajte ujsť WUG v Trenčíne! Dňa 30.5.2011 o 17tej hodine máte vynikajúcu príležitosť diskutovať na tému: „x86 x64 virtualizácia od A po Z“ s Júliusom Kováčom, ktorý získal titul MVP (Most Valuable Professional) práve za oblasť virtualizácie.
Dozviete sa viac o integrácii súčasných riešení, technologických platformách a uvidíte praktické ukážky vybraných riešení!

Viac informácií nájdete na www.wug.sk.

- Helena Jesenáková

Comments (0)

Skip to main content