Co IT-Týden dal: Media Center demo


Kanty> Otevřeně přiznávám, že jsem velký hokejový fanda a můj dnešní příspěvek nebude o ničem jiném než o hokeji. Ty z vás, kterým je hokej ukradený nebo ho přímo nesnáší, prosím o shovívavost, případně o přeskočení mého příspěvku.

Každopádně hokejoví fandové vědí, že ve středu odpoledne se hrálo veledůležité čtvrtfinálové utkání. Bohužel náš celofiremní meeting končil v 16:05 a nebylo dost dobře možné se do 16:15 přesunout do místa vhodnějšího pro sledování přímého přenosu. Zafungovala tedy invence a technologie: během chvilky byla zorganizována předváděcí akce na téma Windows 7 Media Center, projektor a možnosti zpracování televizního signálu. Shodou okolností byla zvolena ukázka zpracování televizního signálu kanálu ČT4 na dobu dvou a půl hodiny. Všichni zúčastnění (a že jich nebylo málo) se po ukončení demo ukázky shodli, že tak nádherné předvedení technologie pro digitální domácnost už dlouho neviděliVeselý obličej

V té souvislosti bych se s vámi ještě rád podělil o jeden nádherný vtip, který k nám doputoval přímo od našeho nejvyššího (což jasně dokazuje jak skvělí lidé v Microsoftu pracují; kde jinde byste našli generálního managera s tak bezvadným smyslem pro humor?):

V Bratislavě na letišti vystupuje Ovečkin z letadla a říká novinářům:
Bůh mě seslal na zem, abych Vám ukázal jak se hraje hokej!
Novinář: To se Ti asi něco zdálo, proč by to Jarda dělal?

Přeji všem hezký a doufejme hokejově vydařený víkend!

Kanty

P.S.: KFL má tento týden dovolenou a hmoždí si záda na zahrádce. Mám pocit že příští týden nás čeká pár pikantních historek:)

Comments (1)

  1. Rado says:

    zdravim zo slovenska a drzim palce ceskym hokejistom 🙂

Skip to main content