TechNet Subscription – 3 měsíce navíc zdarma


Pokud si objednáte TechNet Subcription ve verzi Professional do konce června, můžete díky promo kódu TN3M11 získat tři měsíce navíc ke standardním dvanácti.

Služba Microsoft TechNet Subscription je cílená na IT profesionály a umožňuje přístup k více než sedmdesáti plným verzím Microsoft softwaru, klientskými programy počínaje a serverovými řešeními konče. Tento software pak lze použít na veškeré testovací scénáře. TechNet Subscription má rovněž výhodu brzkého přístupu, nově vydaný software se zde obvykle uveřejňuje o několik týdnů dřív než v prodejním kanálu. Samozřejmostí je přístup do technické knihovny Microsoft TechNet, nabídka výukových kurzů, diskusní fóra a u některých úrovní předplatného i hovory zdarma na technickou podporu Microsoft Professional Support.

Pokud uvažujete o objednání TechNet Subscription Professional, použijte tuto stránku a jako promotion code použijte kód TN3M11. Nabídka je platná do 30.6.2011.

- Kanty

Comments (4)

 1. Tomas says:

  Nefunguje stranka. Vyberiem Technet Standard a zobrazi mi chybu:

  No Product SKU's were found for the information you provided. Please verify your information and try again.

 2. Kanty says:

  Máte pravdu, objednávka Standard nefunguje, díky za upozornění. Zjistím kde je problém, jakmile budu mít další info, budu aktualizovat info v článku.

 3. danny says:

  Všimol som si pomerne významný cenový rozdiel medzi primárnou ponukou v $ pre professional verziu 349$ a ponukou v € pre professional verziu 373€. Čo by som ale predovšetkým rád vedel pred kliknutím na BUY je ,či je možné kúpiť licenciu cez ten portál aj pre firmu a či platia nejaké obmedzenie v prípade už existujúcej Select prihlášky ?

 4. Kanty says:

  Tím, že jsme v Evropské unii, pro nás platí ceny v eurech. Předplatné je možné objednat i pro společnost. Připomínám jen, že je nutné v položce VAT uvést DIČ společnosti, jinak přijde faktura s DPH.

  Z licenčního ujednání je TechNet předplatné určené pro administrátora, správce sítě, který má možnost si otestovat software společnosti Microsoft dříve, než je instalován ve firmě a pak standardně zalicencován. Jedna licence předplatného je určena pro jednoho uživatele. Software tedy nemůže být instalován a užíván více uživateli ve firmě. V rámci této edice je zpřístupněný download, odkud je možné software stáhnout a instalovat.

  Pro další info doporučuji navštívit stránku Daquasu, kde je předplatné popsáno podrobněji: http://www.daquas.cz/…/2 , případně položit dotaz přímo v licenční sekci na TechNet fóru: social.technet.microsoft.com/…/threads

Skip to main content