Příručka pro nasazení Office 365 v Enterprise prostředí


Microsoft vydal Beta verzi příručky pro nasazení Office 365 ve velkých organizacích.

Příručka na cca 180 stranách pokrývá jednak koncepční věci typu plánování, strategie nasazení a podobně, a rovněž poskytuje detailní informace o jednotlivých procedurách. Pro lepší přehlednost je rozdělena do následujících sekcí:

 • Přehled nasazení – souhrnné informace o Office 365, princip fungování cloud služby a požadavky na nasazení Office 365 ve velkých organizacích. Obsahuje důležité informace pro IT managery a decision makery odpovědné za výběr a nasazení řešení.
 • Plánování a příprava – detailní informace o přípravě prostředí, nasazení jednotlivých služeb a zprovoznění Office 365. Psáno chronologicky podle toho, jakým způsobem implementace probíhá. Vhodné pro technické specialisty, kteří mají implementaci přímo na starosti.
 • Migrace – popis migrace uživatelských poštovních schránek do prostředí Office 365.

Pokud v budoucnu plánujete přechod na Office 365, může být Beta verze této příručky dobrým zdrojem informací pro přípravu firemního prostředí tak, aby bylo možné po spuštění ostrého provozu Office 365 uskutečnit plynulý přechod.

- Kanty

Comments (4)

 1. Chatumbabub says:

  existuje nejakaj plan, kdy se budou rozesilat beta pozvanky?

 2. Kanty says:

  Pokud už jste se zaregistroval a obdržel potvrzující e-mail (ve kterém je psáno že doba aktivace Beta programu může být až několik týdnů), tak bohužel nezbývá než vyčkat, proces nelze nijak ovlivnit. Dobrá zpráva je že podle dosavadních reálných zkušeností se nejdná o týdny, ale o dny.

 3. Chatumbabub says:

  tak pozvanka uz prisla. A musim rict, ze to vypada hodne pouzitelne 🙂

 4. Anonymous says:

  Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content