Co IT-týden dal: motivace pro Windows Intune


Abychom podpořili aktivity kolem řešení Windows Intune, přichystali jsme pro vás drobnou motivaci. Té se může zúčastnit správce IT v konkrétní firmě nebo partner společnosti Microsoft, který se stará o správu počítačů u zákazníků.

Motivace je jednoduchá. Stačí nasadit alespoň na 5 počítačích u konkrétní společnosti plnou placenou verzi řešení Windows Intune a být mezi prvními deseti šťastlivci, kteří vyhrají Intune propagační a informační materiály v elektronické podobě. Pro upřesnění dodávám, že tyto materiály vám předáme na externím pevném disku Transcend USB 3.0 Portable Hard Drive 500GB Veselý obličej.

  • Pravidla motivace jsou následující: zprovozníte ve své firmě nebo u zákazníka Windows Intune s minimálně pěti placenými licencemi (nelze použít licence dostupné v rámci partnerského programu společnosti Microsoft). 
  • Provedete screenshot Windows Intune Management konzole, konkrétně sekce Administration – Overview:

image 

  • Tento screenshot spolu se jménem společnosti, kde je Intune nasazen, zašlete na adresu tomaskan@microsoft.com.
  • Po ověření údajů vám implementaci potvrdíme a pokud budete mezi prvními deseti, domluvíme se na předání výše uvedených materiálů, společně s nosičem.

Motivace končí 30. června 2011 nebo po obdržení desátého screenshotu, splňujícího všechna kritéria. Na propagační a informační materiály není jakýkoliv právní nárok – to jen tak na okraj. Případným zájemcům pošleme odkaz na vyžádání k jejich stažení. Více informací o Windows Intune najdete na: www.windowsintune.cz.

Držím palce a přeji hezký víkend.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content